Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Фінал Кубку ректора з футзалу 2019 року

Фінал Кубку ректора з футзалу 2019 року

Сьогодні, 27 березня 2019 року, футбольні команди історичного та інженерно-педагогічного факультетів  подарували справді неперевершену запеклу  й видовищну гру. Однаково сильні, майстерні  та віртуозні, а тому й результат матчу очевидний – 2:2. Все вирішили пенальті. І з рахунком 5:2 перемогу та Кубок ректора-2019 здобув факультет історичної освіти.

kub rector 1

Ректор університету Віктор Андрущенко подякував учасникам команд, організаторам та вболівальникам, через яких трибуни не змовкали і гули, як у вулику, підтримуючи своїх.  «Драгоманівці вміють боротися і перемагати, вони – патріоти, інтелектуальна еліта України, мої студенти – найкращі», – зазначив Віктор Петрович.

kub rector 2    Вітаємо переможців та фіналістів, адже боротьба за можливість зіграти у фінальному матчі була не менш запеклою…

kub rector 3