Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / 2 Стипендії Магістра з прав людини та мультикультуралізму

2 Стипендії Магістра з прав людини та мультикультуралізму

Факультет педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені Драгоманова запрошує Вас взяти участь у конкурсі на навчання на умовах академічної мобільності в Університеті Південно-східної Норвегії (м. Драммен, Норвегія) в рамках проекту «Розвиток демократії в Україні, Палестині та Норвегії». До участі в конкурсі запрошуються студенти магістратури (педагогіка/ соціальні науки/ політичні науки/ міжнародні відносини чи інші спеціальності соціально-гуманітарного напрямку), які будуть навчатися на другому курсі магістратури у вересні 2019 року (термін навчання 1 рік і 9 місяців).

Обов’язковою умовою участі в академічній мобільності є володіння англійською мовою на рівні не нижче В2.

Стипендія покриватиме проїзд, проживання та навчання.

Для участі у конкурсі необхідно до 22 березня 2019 року надіслати мотиваційний лист та СV у форматі Europass на наступні електронні адреси Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Довідки за телефоном (044)234-37-60

Докладніша інформація англійською мовою тут >>>