Головна / НАУКА / Наукові конференції / Запрошення на конференції / МІЖНАРОДНА ПРОГРАМА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ОСВІТЯН

МІЖНАРОДНА ПРОГРАМА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ОСВІТЯН

програмаВельмиповажні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у міжнародній програмі підвищення кваліфікації для освітян, яку реалізують спільно Східно-Європейський Інститут Психології (Україна-Франція) та Академія Поморська у Слупську (Польща) у партнерстві з низкою інституцій України та Польщі.

Термін прийому групи:
І група - 22-29 червня 2015 року
ІІ група - 6-13 липня 2015 року
(реєстрація триває до 25 травня (І група) та 1 червня (ІІ група) 2015 року)
Тривалість програми:8 днів
Чисельність групи: 10-12 учасників
Місце проведення: м.Слупськ-Гданськ (узбережжя Балтійського моря),Польща

Програма передбачає:

- прослуховування та опрацювання навчально-демонстраційних курсів від провідних польських та українських фахівців за напрямами:
«Інноваційні методи викладання: новітнє в європейській освітній практиці»,
«Інновації в освітньому менеджменті»,
«Комп’ютерні технології в сучасній освіті: революція можливостей» ;

- ознайомлення із діяльністю та менеджментом Академії Поморської у Слупську, Гданського університету та низки навчальних закладів, що входять до трійки лідерів у Польщі та мають загальноєвропейську відзнаку «Університет ХХІ століття»;

- отримання Міжнародного диплому / сертифікату підвищення кваліфікації (72год.).