Міжнародна науково-практична конференція «Перспективи стабільного економічного розвитку та економічної безпеки України та її регіонів»

ужгородський

Шановні колеги!

Факультет міжнародних відносин спільно з економічним факультетом Ужгородського національного університету запрошує Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Перспективи стабільного економічного розвитку та економічної безпеки України та її регіонів».

До участі в конференції запрошуються науковці, аспіранти, студенти ВНЗ та науково-дослідних установ, а також практичні працівники з України та зарубіжних держав, які активно займаються науковими дослідженнями в сфері економічної науки.Останній термін прийняття матеріалів до друку – 6 травня 2015 р. (включно).

Детальна інформація про конференцію міститься в додатку до цього листа або на сайті університету.

Якщо помітили помилку, то виокреміть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter