Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

     30 жовтня о 14:00 у 231 аудиторії центрального корпусу НПУ ім.М.П.Драгоманова відбулося засідання комісії з призначення стипендій Міжнародного благодійного фонду ім.М.П.Драгоманова студентам університету, що відзначилися творчими, спортивними, науковими та іншими досягненнями, а також студентам, що постраждали від Чорнобильської катастрофи.

     Інформацією про Міжнародний благодійний фонд імені М.П.Драгоманова з нами поділилася Людмила Сущенко - координатор Міжнародного благодійного фонду імені М.П.Драгоманова.

      Міжнародний благодійний фонд імені М.П.Драгоманова та Всеукраїнська асоціація “Афганці Чорнобиля  щороку наприкінці осені визначають кращих студентів серед інститутів Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, які отримуватимуть стипендії Фонду у кількох номінаціях. За звання кращих змагалися студенти усіх інститутів університету. Претенденти на стипендії Фонду мали вагомі досягнення у навчанні, науці, спорті, громадській діяльності та творчості, тому на першому етапі розгляд поданих кандидатур на отримання стипендій було доручено студентському активу університету, який ретельно і відповідально вивчив подані характеристики кандидатів, рекомендуючи для подальшого розгляду по три кандидатури на кожну з номінацій.

     30 жовтня 2007 року відбувся другий, заключний, етап засідання комісії щодо визначення лауреатів стипендій Фонду. Призначення стипендій кращим студентам університету та тим студентам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, збіглося у часі. У засіданні комісії щодо призначення стипендій Міжнародного благодійного фонду імені М.П.Драгоманова взяли участь перший проректор В.П.Бех, проректор з навчально-методичної роботи Р.М.Вернидуб, заступник першого проректора з виховної роботи Ю.Л.Маліновський, голова профкому студентів С.Г.Цибін, завідувач відділу виховної роботи Н.О.Ігнатовська, начальник юридичного відділу Л.С.Дубчак, а також народний депутат України, голова Всеукраїнської асоціації “Афганці Чорнобиля  Олександр Григорович Рябека, який завжди особливо опікувався і допомагав студентам нашого університету, що постраждали внаслідок Чорнобильської трагедії. Олександр Григорович не тільки підтримав Міжнародний благодійний фонд імені М.П.Драгоманова у наданні стипендій, але й виділив кошти на лікування тяжко хворої студентки Інституту корекційної педагогіки та психології. Членам комісії з призначення стипендій Фонду було надзвичайно важко обирати з когорти кращих студентів університету, проте доля посміхнулася десятьом кращим з кращих.

    Стипендію Міжнародного благодійного фонду імені М.П.Драгоманова отримали: за відмінні успіхи у навчанніКоваленко Катерина Володимирівна, студентка 21 - ФІА  групи Інституту фізико-математичної та інформатичної освіти і науки; за наукові досягненняМальований Олександр Олексійович, студент 51 - ІП групи Інституту історичної освіти; за творчі досягненняКрилова Світлана Миколаївна, студентка 504 - УР групи Інституту української філології; за спортивні досягненняЩербатих Ольга Костянтинівна, студентка 36 - ОФК групи Інституту фізичного виховання та спорту; за участь у розбудові студентського самоврядуванняЛитвин Зорина Іванівна, студентка 306 - УР групи Інституту української філології.

    Стипендію Міжнародного благодійного фонду імені М.П.Драгоманова студентам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, отримали: за відмінні успіхи у навчанніРабешко Ганна Юріївна, студентка 51 - МФ групи Інституту фізико-математичної та інформатичної освіти і науки; за творчі досягненняЧередніченко Іван Володимирович, студент 21 групи Інституту Мистецтв; за спортивні досягненняЛук’яненко Альона Юріївна, студентка 44 - ФР групи Інституту фізичного виховання та спорту. А от у номінації “за участь у розбудові студентського самоврядування” не обійшлося без приємного сюрпризу: голоси членів комісії розділилися порівну між двома претендентками, тому Олександр Григорович Рябека вирішив надати кошти для додаткової стипендії у цій номінації, тому стипендію Фонду  за активну участь у громадському житті університету отримали Крикун Ольга Василівна, студентка 55 - ГБ групи Інституту природничо-географічної роботи та екології та Петрина Юлія Сергіївна, студентка 35 - СРПЗ групи Інституту соціальної роботи та управління.

     До переможців з вітальним словом звернулися перший проректор Володимир Павлович Бех та голова Всеукраїнської асоціації “Афганці Чорнобиля” Олександр Григорович Рябека. Вони побажали стипендіатам подальш творчих успіхів, міцного здоров’я та здійснення їхніх найсвітліших мрій.

     Тож вітаємо переможців. Пишайтеся тим, що ви стали кращими, адже це не так легко, бо кожен студент Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова – то розумна, талановита, яскрава і непересічна особистість, яка впевнено торує свою стежку до успіху.

             Переглянути фото

 

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Відео буклет  

   

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Стратегічні завдання  

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 828 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід