Головна / Структура / Підрозділи / Загальноуніверситетські кафедри / Відділ міжнародних зв’язків шукає учасників проєкту

Відділ міжнародних зв’язків шукає учасників проєкту

Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова є учасником проєкту «Зміни педагогічних факультетів у 21 столітті» (Університет Брно, Чехія). Для участі у другому етапі «Підтримка молодих науковців в університетах, особливо у сфері науки і досліджень, та підвищення їхньої академічної мобільності», який відбудеться у період з 22 по 27 березня 2020 року відділ міжнародних зв’язків університету оголошує конкурс для двох потенційних учасників проєкту від НПУ імені М.П. Драгоманова, які вільно володіють англійською мовою:

• викладача, який опікується докторантськими (аспірантськими) програмами, займається дослідницькою діяльністю і регулярно публікується у фахових виданнях (гаранти освітньо-наукових програм, співробітники відділу аспірантури і докторантури),
  • докторанта (аспіранта).

Просимо надіслати CV та мотиваційний лист англійською мовою до 23.02.2020 на електронну адресу міжнародного відділу - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..