Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

DSC 283423 вересня 2016 року в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова відбулося засідання Асоціації ректорів педагогічних університетів України з тематикою «Педагогічна освіта в контексті становлення нової школи: виклики та перспективи». Головною темою обговорення став проект «Нова школа. Простір освітніх можливостей» представлений громадськості фахівцями Міністерства освіти і науки України. У засідання взяли участь Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, Президент НАПН України Василь Кремень, Перший заступник Голови Комітету з питань науки і освіти ВРУ Олександр Співаковський та ін.

 

Загалом усі учасники зійшлися на тому, що проект важливий і актуальний у сучасних реаліях, власне такий, якого Україна потребує уже досить тривалий час, але разом з тим, потрібно докласти ще чимало спільних зусиль науковців, педагогів-практиків і громадськості для його повного втілення.

«Українська школа вже мусить відійти від деспотичного викладання знань, - переконаний Президент НАПН Василь Кремень, - натомість ми повинні плекати гідність та індивідуальність кожної дитини. Це якраз яскраво відображено у Концепції Нової української школи».

DSC 2855

На думку Міністра Лілії Михайлівни, у вищих навчальних закладів є усі можливості, щоб вже зараз адаптувати навчальні програми до нових викликів часу та фахово підготувати педагогів до викладання у Новій українській школі.

Підтримав думку Міністра ректор НПУ імені М. П. Драгоманова Віктор Андрущенко закцентувавши увагу у своїй доповіді саме на завданнях педагогічних університетів щодо реалізації концепції Нової школи. За словами Віктора Петровича, не можна залишити поза увагою досвід європейських освітніх систем, але разом з тим потрібно знову й знову повертатися до методик Василя Сухомлинського та інших талановитих українських педагогів, чиї теоретичні і практичні напрацювання не втратили своєї актуальності. Це пов’язано безпосередньо з ментальністю українців, нашою історією, культурною традицією та географічним положенням.

DSC 2860

З вітальним словом та окресленням переваг Нової школи до учасників засідання звернувся Олександр Співаковський - Перший заступник Голови Комітету з питань науки і освіти  Верховної Ради України.

Можливість виступити із власними думками щодо нового Проекту отримали усі члени Асоціації ректорів педагогічних університетів Європи. За результатами обговорення був запропонований текст звернення Асоціації.

Прес-служба університету 

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Відео буклет  

   

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Стратегічні завдання  

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 711 гостей та один користувач

   

Канал новин  

   

Вхід