SCEGES

IMG 750820 квітня 2016 року ректор Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, професор Віктор Андрущенко вручив дипломи і ректорські премії за наукові досягнення студентам-членам Студентського наукового товариства імені Г. І. Волинки. З великої кількості претендентів довелося обрати декількох щасливчиків, які продемонстрували найбільшу активність щодо участі в наукових заходах, власних публікацій, перемог в предметних конкурсах і олімпіадах.

Разом із дипломами Віктор Петрович подарував студентам свої книги з підписами автора і побажав не зупинятися на досягнутому. «Наука – дуже складна царина діяльності, - зауважив ректор, - вимагає чимало терпіння, і вдається не з першого, не з другого, і навіть не з третього разу. Вона не принесе Вам багато грошей, чи слави, але допоможе самореалізуватися, зрозуміти себе і світ».

двд

Відео буклет

Підготовка до ЗНО

Distant 2