Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

  Шановні студенти!

      Повідомляємо вам про те, що завтра всі заняття в університеті відмінено і день 2 квітня ви можете присвятити милуванню гарним весняним сонцем. Жарт :)

     Дорогі студенти! Дозвольте привітати вас із Днем гумору, сміху, яскравих посмішок та хорошого настрою. Нехай у вашому житті завжди буде місце хорошим дотепним жартам. Хай будь-які повсякденні негаразди не зможуть зламати життєвий оптимізм.

      Оголошуємо конкурс "Жартуємо разом :)"! Якщо Ви були свідком смішного висловлювання викладача на парі чи в позанавчальному процесі, директора вашого Інституту на конференції чи нараді, якщо Ви були очевидцем кумедної ситуації, що сталася в стінах нашого університету, якщо Ви були автором гумористичного розіграшу чи пишете цікаві гумористичні історії про студентське життя - ПОДІЛІТЬСЯ З НАМИ. Формат і зміст робіт необмежуємо. З 1 квітня по 21 квітня 2008 року надсилайте свій матеріал на електронну скриньку прес-служби нашого університету: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Переможці конкурсу обов'язково будуть відзначені.

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Відео буклет  

   

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Стратегічні завдання  

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 444 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід