Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

alt

Хорошою традицією в Національному педагогічному університеті імені Михайла Драгоманова стали урочистості з нагоди річниці визволення України та Києва від німецько-фашистських загарбників. За ініціативи активної Ради ветеранів університету, студентів і професорсько-викладацького складу на початку листопада молодь вшановує тих, хто виборов для них життя та мирне майбутнє.

Святкові збори відкрили урочистим внесення знамена перемоги. Вітальне слово від імені ректора університету та всього керівного складу з найщирішими побажаннями виголосив проректор з навчально-методичної роботи гуманітарних інститутів Богдан Андрусишин. Богдан Іванович – науковець за покликанням, тому говорив здебільшого фактами, але сухі статистичні дані були такими болючими і вражаючими, що не залишили нікого байдужим.

Найприємнішою місією проректора стало виконання наказу очільника вишу та нагородження почесних ветеранів Золотими медалями «Михайло Петрович Драгоманов 1841 – 1895 рр.». Удостоїлися відзнак генерал-майор, голова Ветеранської організації однополчан Віктор Мальований, доктор географічних наук, професор кафедри фізичної географії НПУ Іван Половина та кандидат фізико-математичних наук, професор кафедри інформаційних систем і технологій Іван Трегуб.

alt

До вітальних слів приєдналися й чимало поважних гостей, представників громадських міських та районних організацій ветеранів, які завітали до Національного педагогічного зі своїми почесними грамотами й подарунками. Найбільшу нагороду – знак ветерана міста Києва отримав голова університетської Ради ветеранів Микола Рябухін. Не забули й про спудеїв, обдаровуючи найдостойніших.

alt

Найцікавішими моментами свята безперечно стали розповіді ветеранів про бойове минуле, правду якого рідко прочитаєш і з книг, тому колишні воїни й теперішні талановиті педагоги стали для молоді втіленням життєвої мудрості та прикладу.

Студенти-драгоманівці подарували сивочолим фронтовикам найдорожче – свої співочі й акторські таланти. З твердої аргументованої наукової площини перевели захід у дещо лірично-патріотичну імпрезу та здивували живою тремтливою пам’яттю.

Людмила КУХ,

прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Відео буклет  

   

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Стратегічні завдання  

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 713 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід