Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

На запрошення Московського педагогічного державного університету та Московського міського педагогічного університету в період з 22 по 26 квітня 2009 року в м. Москва (Російська Федерація) перебувала делегація Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова на чолі з ректором, академіком Андрущенко Віктором Петровичем.
Була підписана угода про співробітництво з Московським педагогічним державним університетом та обговорені перспективні напрямки поглиблення співробітництва з Московським міським педагогічним університетом, з яким наш університет вже має угоду. 
Делегація НПУ імені М.П. Драгоманова взяла участь в роботі пленарного засідання науково-практичної конференції «Інтеграція науки і освіти в умовах переходу на рівневу вищу професійну освіту».
Велику зацікавленність викладачів та студентів Московського міського педагогічного університету викликала презентація навчального посібника «Під знаком вічності: великі філософи», автором якого є ректор нашого університету, академік Андрущенко В.П.

 
 

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Відео буклет  

   

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Стратегічні завдання  

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 390 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід