Євпаторійська філія

Директор: Романенко Валентина Костянтинівна

Адреса філії: 97400, м. Євпаторія, вул. Фрунзе, 21 (приміщення ЗОШ №2),
тел. (8 06569) 3 02 52, 2 23 79, 3 02 55.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АВ № 363502 від 01.11.2007 року.IV  рівень акредитації.

Сертифікат про акредитацію: РД-IV №119340 від 18.06.2007 року.

Зареєстрована в Головному управлінні статистики Автономної Республіки Крим (довідка № 09/2-6-9/892 від 22.04.2003 р.),
в управлінні сприяння розвитку підприємництва Євпаторійської міської ради (№ 0075 від 12.03.2004 р.)

Євпоторійська філія Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова створена за наказом Міністерством освіти і науки України від 04.07.1997 року № 246. Відкриття Філії ініційовано Радою Міністрів Автономної Республіки Крим на виконання Державної програми розвитку української мови на території автономії та погоджено з Євпоторійським держвиконкомом.

Філія здійсьнює підготовку за такими спеціальностями:
  • Філологія. Українська мова та література (російська мова, англійська мова, практична психологія)
  • Корекційна освіта (логопедія і практична психологія)

Навчальний процес у філії забеспечуе професорсько-викладацький склад НПУ імені М.П. Драгоманова, інститутів української філології, іноземної філології (кафедра російської мови) та інституту корекційної педагогіки за навчальними планми університету.
Студенти Євпаторійської філії Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова є студентами Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова і отримують диплом державного зразка.

Форма навчання - заочна за рахунок державного бюджету та за контрактом.
Вступні іспити, настановчі та літні сесії проводяться у м. Євпаторія. Зимові навчально-екзаменаційної сесії, державні eзамени проводять на базі НПУ імені М.П. Драгоманова у м. Києві.