Головна / Анонси / Новини / Події / Загальнуніверситетські / У НПУ відбулася церемонія «Clio Awards 2013»

У НПУ відбулася церемонія «Clio Awards 2013»

SLvtIqKEsSIОлександр Сушко: «Спасибі, що ви такі… Уважні до нас. Я вас вітаю з Днем учителя, я б навіть краще сказав: Днем освітянина!» 2013 року Божого місяця жовтня в третій день відбулося нагородження «Clio Awards 2013», приурочене Дню освітянина. Ця урочиста подія відбулася у стінах Інституту історичної освіти Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова. Варто зазначити, що дійство відбувалося вперше, але організатори (студентська рада Інституту історичної освіти) запевнили, що нагородження стане щорічним.

Нагородження почалося на 20 хвилин пізніше через погодні умови – надворі падав сніг, і всі чекали поки він скінчиться J. Але в аудиторії була тепла атмосфера: на фоні грала класична музика та під дією освітлення переливалася червона доріжка, якою викладачі йшли за своїми нагородами. Подію відкрив чудовий вальс у виконані студентів. Перед церемонією відбулося нагородження викладачів медалями працівника освіти: Борисенка В. Й., Виговського М. Ю, Журби М. А., Стоян Т. А., Чернеги П. М., Стрельського Г. В., Гончар Ю. Б., Осмоловської О. Ю., Двірної К. П., Кудрик К. О., Карпенко А. С. та деяких студентів.

zNW0lA6Jm-w

Перейдемо безпосередньо до нагородження. Голосування відбувалося у соціальних мережах, приймали участь виключно студенти Інституту історичної освіти. Студенти віддавали голоси за своїх улюблених викладачів у 16 номінаціях. У перервах між нагородженнями глядачів розважали вокальні виступи студентів.

qxdkWCpjmoU

Першою номінацією стало визначення «Педагога року», таким студенти визнали Бабенка Романа Вікторовича. До речі, цікавий факт, що через любов до предмету «Історія стародавнього світу», лекції з якого читав саме Роман Вікторович, він став фаворитом майже у всіх номінаціях.

o6BJXvpMkNI

У номінації «Ікона стилю» першість здобула Світлана Петрівна Зубченко.

Наступною була номінація «Світоч науки», у якій переміг Олександр Валентинович Потильчак.

Mv8eN7q9EX8

«Лектором року» було визнано Сергія Олександровича Осмоловського.

«Кращим молодим викладачем року» став почесний голова студентської ради Інституту історичної освіти – Андрій Сергійович Андрєєв.

Наступною була номінація «Жартівник року», переможцю якої гравці команд КВН Інституту запропонували прийняти участь в іграх цього сезону. Переможцем став Вєтров Ігор Георгійович.

qVtPciaPd38

Справжнім «Патріотом року» було визнано Петра Макаровича Чернегу, якому Прес-служба університету запропонувала дати інтерв’ю.

Ростислав Антонович Сегеда став переможцем у номінації «Викладач студентських симпатій».

Директор Інституту Олександр Олександрович Сушко переміг у номінації «Професор року».

KtalCOD8-rg

«Зірками кафедр» стали:

Кафедра Всесвітньої історії – Оксана Степанівна Черевко;

Кафедра Історії України – Володимир Йосипович Борисенко;

Кафедра Історії та археології слов’ян – Шишкін Руслан Германович;

Кафедра Методики та викладання – Ніна Іванівна Загребельна;

Кафедра Джерелознавства та СІД – Ігор Георгійович Вєтров;

Кафедра Етнології та Краєзнавства – Генадій В’ячеславович Стрельський;

Кафедра Міжнародного туризму та гум. дисциплін – Ірина Вікторівна Дзубленко.

XhHmRjsC79M

В останній найпочеснішій номінації «Зірка Інституту історичної освіти» переможцями, тобто зірками, стали Михайло Анатолійович Журба та Микола Юрійович Виговський.

zPAjXyApl g

Хочеться подякувати організаторам за прекрасне дійство і ми всі сподіваємося, що церемонія нагородження «Clio Awards» стане доброю традицією в Інституті історичної освіти та пошириться на інші інститути Національного педагогічного університету імені Михайла Петровича Драгоманова.

tqStkTmOYro

Прес-служба університету: