Гімназія НПУ відсвяткувала 20-річчя

IMG 915025 жовтня 2012 року в Будинку учителя гімназія Національного педагогічного університету імені Михайла Петровича Драгоманова святкувала своє 20-річчя. Як відомо гімназія, як заклад нового типу, розпочала своє існування 23 жовтня 1992 року. Навчання проходить на вищому освітньому рівні у 7-11 класах.

На сьогоднішній день в навчальному закладі є всі умови для всебічного розвитку підлітка. Уже протягом другого десятиліття гімназія відкриває двері для юних талантів. Заклад відомий не тільки в нашій країні, а й за її межами. Світлана Балаба є директором гімназії Національного педагогічного університету імені Михайла Петровича Драгоманова. Ця чарівна жінка, жодного разу не шкодувала про те, що взяла на себе таку відповідальну місію, адже любить дітей і свою роботу.

IMG 9123

Професорсько-викладацький склад Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова також залучається до навчально-виховного процесу. Заняття проходять в лабораторіях та спортивному комплексі університету.

IMG 9149

Плідно працює психологічна служба гімназії, яку очолює викладач кафедри педагогіки та психології НПУ імені М. П. Драгоманова Оксана Мізерна.

IMG 9129

На «День народження» були запрошені найперші випускники гімназії,які з радістю привітали сучасний колектив та перевірили всіх присутніх на знання історії створення закладу. Переможці ж звісно були нагородженні призами та подарунками.

IMG 9136

Колектив гімназії представили шанованим гостям незабутній концерт, порадував своїми талантами. Пролунало безліч танців, пісень, гарних слів. Гості відразу ж відчули ауру дружньої родини. Враження просто колосальні. Цей день ввійде в історію, проте, згадка про нього не згасне. І дружній колектив нашого університету, буде з радістю чекати випускників гімназії.

IMG 9146

IMG 9153