Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

IMG 95153 жовтня 2014 р. у переддень професійного свята усієї педагогічної спільноти – Дня працівника освіти – у головному корпусі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбулася знакова подія – актуальний з погляду імплементації Закону «Про вищу освіту» та створення в Україні Національної агенції з питань якості вищої освіти семінар «Досвід роботи Чеської Республіки у здійсненні оцінювання якості вищої освіти та акредитації навчальних програм вищих навчальних закладів».

 

Семінар відбувся з ініціативи начальника Управління ліцензування, акредитації та нострифікації Міністерства освіти і науки України професора А.Г. Шевцова за безпосередньої участі авторитетних представників з проблем акредитації навчальних програм Чеської Республіки – Владимири Дворжакової (голова Акредитаційної комісії Чехії), Їржи Смрчки (керівник секретаріату Акредитаційної комісії Чехії), Зденки Вагнерової (керівник проектів «Відкритий світ» Асоціації з міжнародних відносин Чеської республіки).

За дорученням ректора НПУ імені М.П. Драгоманова доктора філософських наук, академіка НАПН України, члена-кореспондента НАН України, професора В.П. Андрущенка у стінах університету делегацію гостинно вітали перший проректор академік О.С. Падалка та проректор з навчально-методичної роботи професор Р.М. Вернидуб.

Міністерство освіти і науки України представляли: начальник Управління ліцензування, акредитації та нострифікації професор А.Г. Шевцов, провідні фахівці Управління у галузі ліцензування та акредитації О.І. Гречко, С.О. Данильченко, Н.П. Костенко, В.А. Михайлович, О.О. Сухенко, Н.Д. Гординя, Є.В. Балясникова, С.А. Шкребець, С.І. Данилюк та ін. Акредитаційну комісію України представляла завідувач експертно-аналітичного відділу ДОУ «Навчально-методичний центр з питань якості освіти» А.В. Михацька.

До дискусії з проблем якості оцінювання вищої освіти долучились провідні учені НПУ імені М.П. Драгоманова акад. В.М. Синьов, проф. В.П. Бех, проф. В.П. Сергієнко, проф. О.В. Бабкіна, проф. О.В. Биковська, а також представники провідних вищих навчальних закладів України, зокрема Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного технічного університету України «КПІ», Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, Університету економіки і права «Крок» тощо.

Ключовими при обговоренні на семінарі стали питання впровадження позитивного досвіду діяльності Акредитаційної комісії Чехії при створенні Національної агенції з питань якості освіти України, зокрема розглядалися етапи вступу Чеської республіки до Європейської асоціації із забезпечення якості вищої освіти (ENQA) та Центральної і Східноєвропейської асоціації щодо забезпечення якості у системі вищої освіти (EENQA). Жваву дискусію викликали особливості запровадження нової процедури з акредитації навчальних програм в Україні.

У прикінцевому слові Владимира Дворжакова та Андрій Шевцов відзначили важливість подібного обміну науковим та практичним досвідом, за активної участі представників НПУ імені М.П.Драгоманова обговорили умови майбутньої співпраці з метою подальшого підвищення рівня якості вищої освіти України та Чехії.

Вл. інф.

   

Короткі новини

Конкурс "Об'єднані мрією"

atest zastЗапрошуємо долучитися до конкурсу!

    Інтернет-видання iPress.ua, Міжнародний центр Балтійсько-Чорноморських досліджень та консенсусних практик, за підтримки народного депутата України Ірини Верещук, оголошують Всеукраїнський молодіжний конкурс есе "Об’єднані мрією", цього року присвячений річниці Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акту проголошення незалежності України.

       Детальніша інформація за посиланням >

Пресслужба університету

Тиждень української мови на факультеті української філології

mova zast

   Шановні студенти, викладачі та співробітники університету! Щорічно на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка НПУ імені М.П. Драгоманова відбуваються заходи, присвячені Дню української писемності та мови. Цього року для вас підготували доволі насичену програму, з якою можна ознайомитися нижче. Щиро запрошуємо долучитися до нашого святкування!

Детальніше...

"Мелодія серця" - звітний концерт факультету мистецтв імені А. Авдієвського НПУ імені М.П. Драгоманова

melodija serca   Колектив факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М.П. Драгоманова щиро запрошує  на щорічний звітний концерт "Мелодія серця", який відбудеться 6 листопада 2019 року в Національній філармонії України (вул. Володимирська, 2).
     "Мелодія серця" - це щорічний звітний концерт факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М. П. Драгоманова, який цього року охоплює ще й Міжнародний фестиваль-конкурс "Україна єднає світ" і приурочений до 185-річчя від створення нашого університету. Тому перед концертом відбудеться пресконференція за участі ректорату та деканів факультетів НПУ імені М. П. Драгоманова.
Детальніше...

Конкурси по програмі Erasmus+

erasmus   Запрошуємо взяти участь в конкурсах по програмі Erasmus+:

1. Конкурс для студентів факультету іноземної філології на отримання стипендій на стажування в Університеті Кобленц-Ландау, (Німеччина).

 1. Відповідно до умов проекту студенти (бакалаври 2-3 курсів, магістри 1 курсу), мають можливість навчатися в Університеті Кобленц-Ландау, (Німеччина) упродовж весняного семестру 2019-2020 навчального року. Детальніше...

  Підприємницький клуб НПУ імені М.П. Драгоманова Dragomanov StartUp Club проводить ФІНАНСОВИЙ БАТЛ

  finans batl    Запрошуємо студентів, викладачів та команди шкіл (5+1) на фінансовий батл.

     Захід передбачає участь у настольній фінансовій грі «Життєвий капітал» – своєрідному ноу-хау в навчанні дорослих і дітей, оскільки є водночас і навичковим тренажером, трансформаційно-психологічною грою та соціально-економічним симулятором реальності. У грі змодельовано майже всі можливі життєві ситуації, які так чи інакше впливають на фінансове становище людини.

     Які можливості дає участь у грі?

  Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 699 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід