Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

portret000     Шевченківські дні вже традиційно не оминули й нашого університету. Студенти різних факультетів взяли участь, організували та провели низку заходів, присвячених 205-й річниці від Дня народження Великого Кобзаря.

    Зокрема, оригінально відзначили цю дату на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка: кафедра української літератури організувала поетичний батл «Шевченко без кожуха», де всі охочі могли продекламувати поезію Тараса Григоровича, а також прочитати власні твори про Великого поета. Тим часом, студенти факультету провели свій #Шевchen_llange – конкурс відеодекламації віршів Кобзаря з публікацією в соцмережах.

taras205 1   На факультеті педагогіки та психології студенти спеціальності «Образотвоче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» вшанували пам'ять великого Кобзаря своєю творчістю: ілюстраціями до творів Тараса Григоровича та майстерними мовними коментарями під час їх презентації аудиторії.

taras205 3    Студенти факультету соціально-економічної освіти тут дещо розділилися. Частина відзначила ці дні більш традиційно, проте не менш цікаво: разом з друзями із факультету психології вони взяли участь у круглому столі, присвяченому 205 річниці з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка, який проходив у Національному музеї історії України.

taras205 2     А ще одна частина студентів цього факультету разом із представниками факультету менеджменту освіти і науки вирішили познайомитися з іншим Шевченком, без вусів та шапки. Тому залюбки відвідали гала-концерт цьогорічного конкурсу Ше.Пісня, що відбувся в колонній залі КМДА та проходив під егідою Всеукраїнського фестивалю Тараса Шевченка «Ше.Fest». Там студенти змогли сповна насолодитися піснями на слова Кобзаря в обробці сучасних музикантів, а також продекламувати вірші поета й навіть отримати за це подаруночки.

taras205 4     Любимо й шануємо творчість та постать Тараса Григоровича, а тому радо відзначаємо шевченківські дні, щороку вигадуючи для цього щось нове, сучасне та цікаве.

Прес-служба університету

   

Короткі новини

ЧОТИРНАДЦЯТІ ЮРИДИЧНІ ЧИТАННЯ

anons   Запрошуємо до участі у роботі Міжнародної наукової конференції «ЧОТИРНАДЦЯТІ ЮРИДИЧНІ ЧИТАННЯ. Проблеми імплементації національного законодавства до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом», яка відбудеться 17 квітня 2019 року з 10.00 год. у центральному корпусі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова (м. Київ, вул. Пирогова, 9).

Детальніше...

НПУ отримав ще одну нагороду!

vystavka zast   12 – 13 квітня 2019 року НПУ імені М.П. Драгоманова взяв участь у щорічній Міжнародній виставці «Освіта та кар’єра-2019», де отримав визнання «Лідера вищої освіти України» та був нагороджений Гран-прі у номінації «Досягнення у працевлаштуванні випускників вищого навчального закладу».

Детальніше...

Вболіваємо за нашу команду!

   banner 17 квітня 2019 року у Центрі фізичного виховання та спорту НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» (вул. Верхньоключова, 1/26) відбудеться фінальний матч розіграшу Кубку столиці з футзалу серед студентських команд закладів вищої освіти, в якому зустрінеться наша збірна команда Національного педагогічного університету імені М. П.Драгоманова з командою «Будівельник» Київського національного університету будівництва і архітектури. 

   Фінальній грі передуватиме церемонія нагородження команд-призерів та кращих гравців ХVІ Чемпіонату та Першості з футзалу серед студентських команд ЗВО, яка розпочнеться о 15:00.

Детальніше...

Студентська звітно-наукова конференція «Освіта та наука – 2019»

stud konf    З 15 по 19 квітня 2019 року у стінах НПУ імені М. П. Драгоманова проходитиме Студентська звітно-наукова конференція «Освіта та наука – 2019».

   Запрошуємо студентів-науковців, усіх тих, хто без науки не уявляє свого життя, для кого науковий пошук став справжнім покликанням, на загальноуніверситетське пленарне засідання, яке відбудеться 15 квітня об 11:00 у Блакитній залі центрального корпусу університету.

Крім цього, у межах конференції ще заплановано:

Детальніше...

Запрошуємо студентів на роботу в дитячі оздоровчі табори

   tabirШановні студенти-драгоманівці! Ви маєте унікальну можливість випробувати свої педагогічні здібності, майстерність, творчість та креативність. Відділ практичної підготовки запрошує вас приєднатися до рядів вожатих (педагогів-організаторів) для роботи в літніх дитячих оздоровчих таборах.

    Літо-2019 для вас стане незабутнім, яскравим та сповненим дитячої любові, якщо ви завітаєте до партнерів Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова:

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Підготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 877 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід