Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

epif zast   Блаженніший митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Православної церкви України Епіфаній став почесним доктором Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Церемонія вручення диплома та академічної мантії відбулась 7 березня 2019 року на урочистому засіданні Вченої ради університету.

epif 1   На урочистості завітали третій Президент України, голова Наглядової ради університету Віктор Ющенко, ректор Київської православної богословської академії, випускник нашого університету Олександр Трофимлюк, український політик та підприємець Олексій Івченко, український учений, релігієзнавець, народний депутат України Віктор Єленський та багато інших почесних гостей. 

epif 2

   На початку засідання ректор університету професор Віктор Андрущенко представив гостям здобутки та перемоги Драгоманівської родини як лідера серед педагогічних закладів вищої освіти України, зазначивши, що хоч і йдемо ми всі різними шляхами, проте рухаємося все ж до однієї істини. Цією істиною є Людина, яка зростає і формується як Особистість, такими є наші студенти, а вони у нас – найкращі!

epif 2a

    Віктор Ющенко відзначив: «Для нашого університету є великою честю, коли до імені почесних, достойних умів нашої нації сьогодні додається ім’я Блаженнішого Епіфанія. Це було мудрим рішенням запросити до кола почесних докторів таку людину».

epif 3

  Проректор університету професор Григорій Торбін виголосив рішення Вченої ради, відзначивши внесок почесного гостя у виховання в молоді любові до рідної держави і народу, в духовний розвиток студентства. 

epif 4

   Після чого відбувся кульмінаційний момент заходу – митрополиту Епіфанію одягнули академічну мантію та вручили диплом почесного доктора НПУ імені М.П. Драгоманова.

epif 5

   Почесний доктор НПУ імені М. П. Драгоманова Блаженніший митрополит Київський і всієї України Епіфаній у своїй промові висловив щиру вдячність усім членам Вченої ради за таке високе звання і за цю велику честь. Митрополит Епіфаній згадав про давню історію української православної церкви та зазначив, що перші кроки до її незалежності було зроблено ще майже тисячу років тому, в часи Ярослава Мудрого, тому те, що відбувається зараз, є цілком закономірним.

epif 6

   Привітав новоспеченого почесного доктора проректор університету професор Ігор Вєтров, який зазначив, що вчителя та священнослужителя об’єднує слово як Божий дар, як засіб мистецького освоєння світу, як інструмент впливу. Ігор Георгійович наголосив, що на посаді ректора Київської православної богословської академії максимально виявилися здібності митрополита Епіфанія як керівника та педагога, співпраця з нашим університетом розширила простір для різноманітних досліджень, а тому, завершуючи, проректор сказав просто: «άξιος – достойний».

epif 7

   Вишуканості та ще більшої урочистості події надало музичне привітання почесному доктору у виконанні Національного заслуженого академічного українського народного хору імені Григорія Верьовки.

epif 8

epif 10

epif 9

Прес-служба університету

   

Короткі новини

Перенесення робочих днів

peren rob dniv     Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10.01.2019 № 7-р, відповідно до наказу ректора університету Віктора  Андрущенка від 22.03. 2019 № 201–11 «Про перенесення робочих днів у 2019 році» та з метою забезпечення раціонального використання робочого часу студентів і працівників університету, створення сприятливих умов для святкування Пасхи (28.04.2019) та Дня праці (01.05.2019) перенесено в порядку та умовах, визначених законодавством (ч.3 ст. 67, ст.. 73, ст.. 107 КЗпП України), робочі дні з:

Детальніше...

Вітаємо Ліну Костенко з Днем народження!

kostenko   Колектив Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова щиро вітає почесного професора університету Ліну Василівну Костенко з Днем народження!

    Внесок Ліни Василівни у розвиток просвіти українського суспільства сягає найвищих світових висот. Відкриваючи правдиві реалії сьогодення, вона завжди торкається глибин людського єства, найпотаємніших думок і почуттів. Ліна Костенко – дороговказ майбутнім поколінням.

   Тож бажаємо п. Ліні міцного здоров’я, реалізації задуманих планів, нових творчих злетів, натхнення й окриленості у польоті думки.

                                                                                                   

2 Стипендії Магістра з прав людини та мультикультуралізму

norway   Факультет педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені Драгоманова запрошує Вас взяти участь у конкурсі на навчання на умовах академічної мобільності в Університеті Південно-східної Норвегії (м. Драммен, Норвегія) в рамках проекту «Розвиток демократії в Україні, Палестині та Норвегії». До участі в конкурсі запрошуються студенти магістратури (педагогіка/ соціальні науки/ політичні науки/ міжнародні відносини чи інші спеціальності соціально-гуманітарного напрямку), які будуть навчатися на другому курсі магістратури у вересні 2019 року (термін навчання 1 рік і 9 місяців).

Детальніше...

Запрошуємо на майстер-клас

pidp club     Підприємницький клуб НПУ Драгоманова Dragomanov StartUp Club запрошує на відкритий майстер-клас на тему "ГНУЧКІ МЕТОДИКИ МЕНЕДЖМЕНТУ, SCRUM ТА ЇХ ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ В ОСВІТІ: досвід практика".

Спікер: Вероніка Кобзиста, засновниця консалтингової агенції 9.Department, медіа-консультант державних проектів і політичних лідерів.

Детальніше...

Можливості міжнародних досліджень та стажувань у США

presentaciya     Якщо вас цікавить можливість провести дослідження за кордоном, познайомитися з колегами з усього світу та отримати новий досвід або ви бажаєте розвинути свої професійні навички та вивчити міжнародні практики, то це саме для вас!

     Відділ міжнародних зв’язків запрошує дізнатися про можливості, які відкриває США для українців під час презентації Старшого радника мережі EducationUSA в Україні Єлизавети Щепетильникової, що відбудеться 13 березня о 12:00 в ауд. 340 центрального корпусу НПУ імені М. П. Драгоманова (вул. Пирогова, 9).

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Реєстрація на ЗНО  

Реєстрація на ЗНО

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 1388 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід