Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

vchenarada zast  28 лютого 2019 року відбулася Вчена рада Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

     На початку засідання ректор Віктор Андруущенко нагородив подяками студентів та вручив контракти на продовження терміну роботи викладачам університету.

vchenarada 1vchenarada 2     Віктор Петрович зазначив: "Велич університету залежить від людей, які в ньому працюють. А Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова прославляють відомі як в Україні, так і у всьому світі люди, адже у нас працюють Герої України, народні артисти, майстри спорту, художні керівники знаменитих колективів, таких як Національний заслужений академічний ансамбль танцю України ім. П. Вірського - Мирослав Вантух та  Національний заслужений академічний український народний хор України ім. Г. Верьовки - Зеновій Корінець. Ми вдячні і ми пишаємося, що маємо змогу працювати з ними".

vchenarada 3    Після такого урочистого вступу рада перейшла до обговорення основних питань порядку денного, зокрема щодо стану і перспектив розвитку системи підготовки фахівців професійної та технологічної освіти, щодо підсумків фінансово-економічної діяльності університету за 2018 рік, а також щодо виконання рішень Вченої ради університету. Заслухавши та обговоривши доповідь декана інженерно-педагогічного факультету професора Д. Е. Кільдерова та голови робочої групи професора В. О. Швеця, Вченою радою було відзначено, що факультет якісно проводить освітню та наукову діяльність з підготовки висококваліфікованих фахівців та молодих науковців, розроблює та впроваджує в навчальний процес широкий спектр освітньо-професійних програм для різних спеціальностей, а тому було прийнято рішення щодо розробки програми оновлення та поповнення інформаційного та матеріально-технічного оснащення наявних майстерень та лабораторій для забезпечення якісної підготовки фахівців технологічної та професійної освіти на усьому спектрі спеціальностей. Окрім того, на факультеті планується оновлення інформаційних пакетів ЄКТС, а також посилено міжнародне наукове, науково-технічне та освітнє співробітництво з університетами-партнерами, підприємствами, установами, організаціями, фондами.

vchenarada 4     Головний бухгалтер НПУ імені М. П. Драгоманова Лідія Ярославська виступила з підсумковою доповіддю, у якій зробила акцент на основних моментах фінансово-економічної діяльності університету у 2018 році.

vchenarada 5     На засідання завітав український громадсько-політичний діяч, правозахисник, педагог, народний депутат України Олег Степанович Барна. Гість відзначив важливість функціонування нашого університету, адже тут виховується цвіт нації, еліта, за якою майбутнє. 

vchenarada 6     Олег Степанович поділився своїми поглядами на виховання дітей, а також відзначив діяльність завідувача кафедри теоретичних основ інформатики професора М. І. Жалдака, який, за словами політика, не лише розвинув вивчення такої науки, як інформатика, на теренах України, але й зробив свій внесок у становлення його як особистості також.

vchenarada 7vchenarada 8Прес-служба університету

   

Короткі новини

ЧОТИРНАДЦЯТІ ЮРИДИЧНІ ЧИТАННЯ

anons   Запрошуємо до участі у роботі Міжнародної наукової конференції «ЧОТИРНАДЦЯТІ ЮРИДИЧНІ ЧИТАННЯ. Проблеми імплементації національного законодавства до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом», яка відбудеться 17 квітня 2019 року з 10.00 год. у центральному корпусі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова (м. Київ, вул. Пирогова, 9).

Детальніше...

НПУ отримав ще одну нагороду!

vystavka zast   12 – 13 квітня 2019 року НПУ імені М.П. Драгоманова взяв участь у щорічній Міжнародній виставці «Освіта та кар’єра-2019», де отримав визнання «Лідера вищої освіти України» та був нагороджений Гран-прі у номінації «Досягнення у працевлаштуванні випускників вищого навчального закладу».

Детальніше...

Вболіваємо за нашу команду!

   banner 17 квітня 2019 року у Центрі фізичного виховання та спорту НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» (вул. Верхньоключова, 1/26) відбудеться фінальний матч розіграшу Кубку столиці з футзалу серед студентських команд закладів вищої освіти, в якому зустрінеться наша збірна команда Національного педагогічного університету імені М. П.Драгоманова з командою «Будівельник» Київського національного університету будівництва і архітектури. 

   Фінальній грі передуватиме церемонія нагородження команд-призерів та кращих гравців ХVІ Чемпіонату та Першості з футзалу серед студентських команд ЗВО, яка розпочнеться о 15:00.

Детальніше...

Студентська звітно-наукова конференція «Освіта та наука – 2019»

stud konf    З 15 по 19 квітня 2019 року у стінах НПУ імені М. П. Драгоманова проходитиме Студентська звітно-наукова конференція «Освіта та наука – 2019».

   Запрошуємо студентів-науковців, усіх тих, хто без науки не уявляє свого життя, для кого науковий пошук став справжнім покликанням, на загальноуніверситетське пленарне засідання, яке відбудеться 15 квітня об 11:00 у Блакитній залі центрального корпусу університету.

Крім цього, у межах конференції ще заплановано:

Детальніше...

Запрошуємо студентів на роботу в дитячі оздоровчі табори

   tabirШановні студенти-драгоманівці! Ви маєте унікальну можливість випробувати свої педагогічні здібності, майстерність, творчість та креативність. Відділ практичної підготовки запрошує вас приєднатися до рядів вожатих (педагогів-організаторів) для роботи в літніх дитячих оздоровчих таборах.

    Літо-2019 для вас стане незабутнім, яскравим та сповненим дитячої любові, якщо ви завітаєте до партнерів Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова:

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Підготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 984 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід