Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

vchenarada zast     1 лютого 2019 року в НПУ імені М. П. Драгоманова відбулося перше в цьому календарному році засідання Вченої ради університету, на якому було обговорено:

vchenarada 1

  • про співробітництво з вітчизняними та міжнародними науково-освітніми центрами та його роль у забезпеченні освітнього процесу; доповідали: декан факультету соціально-економічної освіти професор В. Б. Євтух та голова робочої групи, декан факультету політології та права професор Б. І. Андрусишин. Відзначено, що діяльність факультету соціально-економічної освіти має партнерські зв’язки з майже 60 вітчизняними і зарубіжними установами, серед яких – угода про виконання прикладного дослідження «Комплексна соціальна допомога вразливим категоріям населення як пріоритетний напрям соціальної політики України», угода про виконання фундаментального наукового дослідження «Концептуальні засади управління закладами системи соціального захисту населення України» (Міністерство освіти і науки України), угоди з Вищою школою Богдана Янського (Варшава, Польща), з Латвійським університетом (Рига, Латвія), Вищою лінгвістичною школою м. Ченстохова (Польща), з Міжнародним благодійним фондом «Альянс громадського здоров’я», з Міжнародним Благодійним Фондом «Чіріклі» та ін.  Основними результатами такої співпраці є навчання за програмою «Подвійний диплом», формування освітніх програм на основі здійснених спільних зусиль партнерів, підготовка підручників та посібників, підготовка низки навчальних курсів, начитка лекційних курсів професорами нашого університету у зарубіжних навчальних закладах, залучення фахівців організацій-партнерів як методистів під час проведення навчальних та виробничих практик та використання установ як баз практик тощо.vchenarada 2
  • про результати науково-дослідної роботи викладачів за держбюджетною та госпдоговірною тематикою у 2018 році; доповідав начальник відділу організації наукових досліджень професор В. І. Баштовий. На засіданні було зазначено, що у 2018 році виконувалося 16 держбюджетних робіт, у межах яких було захищено 5 докторських і 13 кандидатських дисертацій, опубліковано 14 монографій, 1 підручник, 9 посібників, 103 статті у журналах, що входять до фахових видань України, 80 статей у журналах, що індексуються міжнародними наукометричними базами даних, проведено 51 наукову конференцію та семінар. Після незалежної експертизи було відібрано на конкурс проектів 2019 року ще 10 робіт та було направлено їх для участі у ІІ етапі конкурсу до Міністерства освіти і науки України.vchenarada 3
  • про затвердження плану соціально-економічного розвитку університету на 2019 рік; доповідав проректор з науково-педагогічної та адміністративно-господарської роботи професор М. С. Корець, який акцентував на тому, що програма соціально-економічного розвитку університету за 2018 рік виконана переважно в повному обсязі, зокрема вчасно здійснювалася виплата заробітної плати з нарахуваннями, оплата комунальних послуг, закупівля за заявками Центру комп’ютеризації та інформаційного забезпечення, Наукової бібліотеки, відділу охорони праці, автогосподарства, а незначне недовиконання, що стосується заявок інженерного відділу та структурних підрозділів університету, було враховано при плануванні програми соціально-економічного розвитку університету на 2019 рік, яка, в свою чергу, сформована на основі прогнозованих надходжень, виплат та видатків, відповідно до заявок структурних підрозділів (збалансованих і відповідних стратегічному розвитку університету).vchenarada 4

Прес-служба університету

   

Короткі новини

Вітаємо Ліну Костенко з Днем народження!

kostenko   Колектив Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова щиро вітає почесного професора університету Ліну Василівну Костенко з Днем народження!

    Внесок Ліни Василівни у розвиток просвіти українського суспільства сягає найвищих світових висот. Відкриваючи правдиві реалії сьогодення, вона завжди торкається глибин людського єства, найпотаємніших думок і почуттів. Ліна Костенко – дороговказ майбутнім поколінням.

   Тож бажаємо п. Ліні міцного здоров’я, реалізації задуманих планів, нових творчих злетів, натхнення й окриленості у польоті думки.

                                                                                                   

2 Стипендії Магістра з прав людини та мультикультуралізму

norway   Факультет педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені Драгоманова запрошує Вас взяти участь у конкурсі на навчання на умовах академічної мобільності в Університеті Південно-східної Норвегії (м. Драммен, Норвегія) в рамках проекту «Розвиток демократії в Україні, Палестині та Норвегії». До участі в конкурсі запрошуються студенти магістратури (педагогіка/ соціальні науки/ політичні науки/ міжнародні відносини чи інші спеціальності соціально-гуманітарного напрямку), які будуть навчатися на другому курсі магістратури у вересні 2019 року (термін навчання 1 рік і 9 місяців).

Детальніше...

Запрошуємо на майстер-клас

pidp club     Підприємницький клуб НПУ Драгоманова Dragomanov StartUp Club запрошує на відкритий майстер-клас на тему "ГНУЧКІ МЕТОДИКИ МЕНЕДЖМЕНТУ, SCRUM ТА ЇХ ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ В ОСВІТІ: досвід практика".

Спікер: Вероніка Кобзиста, засновниця консалтингової агенції 9.Department, медіа-консультант державних проектів і політичних лідерів.

Детальніше...

Можливості міжнародних досліджень та стажувань у США

presentaciya     Якщо вас цікавить можливість провести дослідження за кордоном, познайомитися з колегами з усього світу та отримати новий досвід або ви бажаєте розвинути свої професійні навички та вивчити міжнародні практики, то це саме для вас!

     Відділ міжнародних зв’язків запрошує дізнатися про можливості, які відкриває США для українців під час презентації Старшого радника мережі EducationUSA в Україні Єлизавети Щепетильникової, що відбудеться 13 березня о 12:00 в ауд. 340 центрального корпусу НПУ імені М. П. Драгоманова (вул. Пирогова, 9).

Детальніше...

Прес-анонс

skoryk    13 березня 2019 року о 14.00 у НПУ імені М.П. Драгоманова відбудеться урочисте засідання Вченої ради університету (центральний корпус, вул. Пирогова, 9, 231), на якому буде урочисто вручено академічну мантію та диплом Почесного доктора Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова Мирославу Михайловичу Скорику, відомому композитору, музикознавцю, кандидату мистецтвознавства, народному артисту України, лауреату Премії імені Т.Г. Шевченка, Герою України.

 Запрошуємо представників засобів масової інформації взяти участь у висвітленні цього заходу.

      Попередня акредитація журналістів триватиме до 18.00 12 березня  за тел. (044) 235-90-18, 095-897-13-36 або на pressa@npu.edu.ua.

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Реєстрація на ЗНО  

Реєстрація на ЗНО

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті Один гість та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід