Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

decentr1   Політико-правовий лекторій факультету політології та права об’єднав студентів різних спеціальностей університету. Послухати про успіхи та виклики децентралізації в Україні прийшли студенти-політологи, природничники, психологи та ін.

     Розпочалася лекція вступним словом декана факультету професора Богдана Андрусишина, який привітав слухачів лекції та представив їм спікерів.

decentr2     Першим виступив випускник факультету історичної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова, а нині народний депутат України Геннадій Кривошея. Спікер говорив про об’єднані територіальні громади (ОТГ), які передбачають зміну адміністративного розподілу як перший крок на шляху до децентралізації.  Гість наголосив, що важливим етапом буде створення префектур, які контролюватимуть рішення, прийняті в ОТГ.

decentr3     Відповідаючи на запитання студентів, Геннадій Григорович назвав найнеобхідніші якості майбутніх фахівців, які зможуть допомогти у просуванні децентралізації в Україні. Серед таких – уміння спілкуватися, відкритість, бажання працювати, чесність і прозорість у роботі та, звісно ж, відповідна освіта.

decentr4   Підсумовуючи, доповідач зазначив, що децентралізація – позитивне явище, яке принесе гарні результати, якщо ним займатимуться фахівці й спеціалісти у цій галузі. Децентралізація має підтримку з боку Європейського Союзу, тому далі все залежатиме від того, кого оберуть люди, бо вибір ми робимо самі.

     Насамкінець Геннадій Григорович звернувся до студентів з проханням працювати і творити щось для власної держави, а також поважати й любити себе і свою країну.

decentr5     Далі зустріч продовжив Дмитро Гаврилюк, кандидат політичних наук, доцент кафедри політичних наук. Він чітко виділив головні успіхи децентралізації, зокрема, збільшення фінансування об’єднаних територіальних громад, а також озвучив виклики, які наразі стоять перед цим процесом: умови військової агресії та кадрового голоду.

decentr6    Спікер зазначив, що існує багато міфів щодо децентралізації та ОТГ, тому потрібно ретельно фільтрувати інформацію з цього питання. Дмитро Юрійович наголосив також на тому, що хоч подібні реформи і не є панацеєю від усіх викликів, що постали сьогодні, проте вони дають можливість багато чого змінити. І кожен з нас має можливість повпливати на цей процес: на рівні громад ми повинні активно брати участь в обговореннях важливих питань та рішень, формувати власні ініціативи та не боятися ставити запитання. Тоді процес децентралізації перестане нас лякати і стане більш прозорим та відкритим для кожного.

decentr7Прес-служба університету

   

Короткі новини

Вітаємо Ліну Костенко з Днем народження!

kostenko   Колектив Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова щиро вітає почесного професора університету Ліну Василівну Костенко з Днем народження!

    Внесок Ліни Василівни у розвиток просвіти українського суспільства сягає найвищих світових висот. Відкриваючи правдиві реалії сьогодення, вона завжди торкається глибин людського єства, найпотаємніших думок і почуттів. Ліна Костенко – дороговказ майбутнім поколінням.

   Тож бажаємо п. Ліні міцного здоров’я, реалізації задуманих планів, нових творчих злетів, натхнення й окриленості у польоті думки.

                                                                                                   

2 Стипендії Магістра з прав людини та мультикультуралізму

norway   Факультет педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені Драгоманова запрошує Вас взяти участь у конкурсі на навчання на умовах академічної мобільності в Університеті Південно-східної Норвегії (м. Драммен, Норвегія) в рамках проекту «Розвиток демократії в Україні, Палестині та Норвегії». До участі в конкурсі запрошуються студенти магістратури (педагогіка/ соціальні науки/ політичні науки/ міжнародні відносини чи інші спеціальності соціально-гуманітарного напрямку), які будуть навчатися на другому курсі магістратури у вересні 2019 року (термін навчання 1 рік і 9 місяців).

Детальніше...

Запрошуємо на майстер-клас

pidp club     Підприємницький клуб НПУ Драгоманова Dragomanov StartUp Club запрошує на відкритий майстер-клас на тему "ГНУЧКІ МЕТОДИКИ МЕНЕДЖМЕНТУ, SCRUM ТА ЇХ ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ В ОСВІТІ: досвід практика".

Спікер: Вероніка Кобзиста, засновниця консалтингової агенції 9.Department, медіа-консультант державних проектів і політичних лідерів.

Детальніше...

Можливості міжнародних досліджень та стажувань у США

presentaciya     Якщо вас цікавить можливість провести дослідження за кордоном, познайомитися з колегами з усього світу та отримати новий досвід або ви бажаєте розвинути свої професійні навички та вивчити міжнародні практики, то це саме для вас!

     Відділ міжнародних зв’язків запрошує дізнатися про можливості, які відкриває США для українців під час презентації Старшого радника мережі EducationUSA в Україні Єлизавети Щепетильникової, що відбудеться 13 березня о 12:00 в ауд. 340 центрального корпусу НПУ імені М. П. Драгоманова (вул. Пирогова, 9).

Детальніше...

Прес-анонс

skoryk    13 березня 2019 року о 14.00 у НПУ імені М.П. Драгоманова відбудеться урочисте засідання Вченої ради університету (центральний корпус, вул. Пирогова, 9, 231), на якому буде урочисто вручено академічну мантію та диплом Почесного доктора Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова Мирославу Михайловичу Скорику, відомому композитору, музикознавцю, кандидату мистецтвознавства, народному артисту України, лауреату Премії імені Т.Г. Шевченка, Герою України.

 Запрошуємо представників засобів масової інформації взяти участь у висвітленні цього заходу.

      Попередня акредитація журналістів триватиме до 18.00 12 березня  за тел. (044) 235-90-18, 095-897-13-36 або на pressa@npu.edu.ua.

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Реєстрація на ЗНО  

Реєстрація на ЗНО

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 1300 гостей та один користувач

   

Канал новин  

   

Вхід