Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

doshkillia1  Справжнє Свято працівників галузі дошкільної освіти відбулося на базі НПУ імені М.П. Драгоманова – свято дитинства, спогадів про минуле, роздумів про майбутнє...

     Кафедра педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості факультету педагогіки і психології на чолі з деканом академіком В.І. Бондарем, презентувала в Блакитній залі університету наукові доробки викладачів: праці, опубліковані у наукових виданнях України, індексовані в міжнародних наукометричних базах Web of Science, монографії, навчально-методичну літературу для студентів. Зокрема посібники, рекомендації, порадники, літературу для дітей, авторами та укладачами яких є професор Г.Цвєткова, доценти В.Гальченко, Р.Шулигіна, С.Довбня, С.Репетій, старший викладач Н.Андрущенко, викладач Д.Дроздова, асистент І.Грузинська.

    Цікавою для гостей свята була виставка досліджень студентів – здобувачів бакалаврського і магістерського рівнів вищої освіти спеціальності «Дошкільна освіта» НПУ імені М.П. Драгоманова, що пройшли апробацію шляхом участі в конференціях різного типу, підготовки за участю наукових керівників публікацій до збірників праць, зокрема «Науковий простір студента: пошуки і знахідки».

doshkillia2   Неабиякий інтерес викликав майстер-клас на тему: «Професійне та емоційне вигорання: як зберегти психоемоційне здоров'я педагогічного працівника», який зібрав велику кількість охочих дізнатись, як підвищити професійну компетентність у подоланні професійного вигорання і збереження психоемоційного здоров'я педагогів і керівників закладів дошкільної освіти. Шляхом виконання практичних вправ модератори майстер-класу – доктор педагогічних наук, доктор педагогічних наук, професор Г.Цвєткова і кандидат психологічних наук, викладач Д.Дроздова збагатили колег знаннями, уміннями з профілактики професійного вигорання. Проведений майстер-клас викликав у всіх його учасників позитивні емоції та захоплюючі відгуки, а святкова концертна програма остаточно зачарувала усіх присутніх.

doshkillia3     Проте, центром нашої головної уваги залишається дитина. Саме в закладі дошкільної освіти вона починає звикати до своїх однолітків, до суспільства, яке, насамперед, представлене педагогами. Саме вони починають закладати основи для подальшого розвитку справжньої особистості майбутнього. В.Сухомлинський стверджував: «Кожне слово вихователя повинно нести в собі добро, справедливість, красу. В цьому суть наших повчань. У цій справі немає дрібниць. Одне Ваше слово може зруйнувати в дитини віру у Вас як вихователя, збентежити дитячу душу». Тож будьмо щирими, добрими, справжніми у своїй професії педагога, бо нам довіряють найцінніше – ДИТИНУ!

Факультет педагогіки та психології

   

Короткі новини

Оголошення!!!

vch rada    14  лютого  2019 року о 12.00 відбудеться Вчена рада університету.                                              

                                              Порядок денний:                                                                                            

1.Вручення  мантії та диплома почесного доктора Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова Михайлу Калинському, професору  Державного університету штату  Нью-Йорк  в Онеонті  (США).

2.Різне.

Ректорат

 

                                                                                          

                 

Набір на програму з підприємництва YEP Starter

startup   Куратор Підприємницького клубу НПУ імені М.П.Драгоманова Dragomanov StartUp Club інкубатор УЕР запрошує студентів та молодих вчених взяти участь в освітній програмі з підприємництва YEP Starter.

     YEP Starter – українсько-естонська програма з підприємництва, учасники якої за 3 місяці з допомогою менторів створюють власний стартап!

       Якщо маєш цікаву ідею, заповнюй анкету до 15 лютого та приєднуйся до YEP Starter.

       Подробиці на сайті.

Підприємницький клуб НПУ імені М.П.Драгоманова

Вітаємо професора Морітца Гюнцінґера з ювілеєм!

moritz  Від усього колективу Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова вітаємо шановного професора Морітца Гюнцінґера з ювілеєм!

   Ви як член Наглядової ради університету прославляєте славне ім’я нашого закладу далеко за межі України. Ваша співпраця з нашим університетом є справді цінною, адже сприяє розвитку його міжнародної діяльності, взаємообміну досвідом між викладачами, студентами, закладами  вищої освіти різних країн.

  Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, радості, щастя, злагоди й добробуту, сили і наснаги для здійснення усіх найсвітліших задумів!

Детальніше...

Ідея Соборності: історія, сучасність, майбутнє

sobornist   Запрошуємо на засідання круглого столу та нагородження переможців конкурсу творчих робіт на тему: «Ідея Соборності: історія, сучасність, майбутнє», що відбудеться 21 січня 2019 року об 11.00 в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова (м. Київ, вул. Пирогова, 9, ауд. 231).

Детальніше...

Народна шана українським науковцям

     fortuna osnВітаємо когорту наших визначних науковців-драгомановців, зокрема ректора НПУ імені М. П. Драгоманова професора В. П. Андрущенка та професорів університету В. Б. Євтуха, В. І. Бондаря, В. П. Синьова, І. С. Булах, а також Ю. Г. Кондратьєва, М. І. Жалдака, Л. І. Мацько, О. Д. Дубогай, М. І. Шута з отриманням почесної відзнаки «Народна шана українським науковцям», приуроченої  до 100-річного ювілею Національної академії наук України від Генеральної дирекції МАРТІС «Золота Фортуна».

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Merged день день

Реєстрація на ЗНО  

Реєстрація на ЗНО

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 990 гостей та один користувач

   

Канал новин  

   

Вхід