Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

diplomat3     Однією із найзнаковіших у житті першокурсників-міжнародників факультету психології стала зустріч із Б. Тарасюком, українським дипломатом і політиком, двічі Міністром закордонних справ України (1998-2000 рр, 2005-2007 рр.), віце-президентом Парламентської асамблеї «Східного партнерства», яку організувала кафедра політичної психології та соціально-правових технологій.

   Борис Іванович багато цікавого розповідав про роботу дипломата, насичуючи розмову прикладами із власного професійного життя. Зокрема, він згадав про створення та функціонування Організації Об'єднаних Націй та участь України у ній, про свою діяльність у Раді Безпеки ООН, про участь у підготовці Будапештського меморандуму та про прийняття Україною рішення щодо відмови від ядерної зброї. 

        Б. Тарасюк зауважив, що вважає себе не політиком, а професійним дипломатом, і цим пишається. 

diplomat1     На зустрічі запрошений гість згадав про виклики перед дипломатами, що поставали в минулому і якими вони є сьогодні, не оминув у розмові й теми про те, яким же має бути сучасний дипломат. У цьому питанні він висловив солідарність з Г.Удовенком та додав до його правила трьох "П" (професійність, патріотизм, порядність) ще одну – працьовитість. А також зазначив, що, на його думку, справжнім дипломатом можна стати лише через 10 років плідної праці.

   Звернув увагу Борис Тарасюк і на психологічну сторону підготовки дипломата: він має бути тонким психологом, аби досконало володіти всіма прийомами й підходами при виконанні своїх обов'язків.

    Головне завдання будь-якого дипломата, на думку гостя, – не зменшувати, а збільшувати кількість друзів держави та не робити жодних кроків, які б стали цьому на заваді.

     Студенти були зацікавлені темою розмови, а по закінченню розповіді Богдана Івановича між учасниками зустрічі відбулася жвава дискусія.

diplomat2    На завершення зустрічі запрошений дипломат побажав усім її учасникам успіхів і плідного навчання. Звісно ж, не обійшлося й без фото на пам'ять.

diplomat4

Прес-служба університету

   

Короткі новини

Оголошення!!!

vch rada    14  лютого  2019 року о 12.00 відбудеться Вчена рада університету.                                              

                                              Порядок денний:                                                                                            

1.Вручення  мантії та диплома почесного доктора Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова Михайлу Калинському, професору  Державного університету штату  Нью-Йорк  в Онеонті  (США).

2.Різне.

Ректорат

 

                                                                                          

                 

Набір на програму з підприємництва YEP Starter

startup   Куратор Підприємницького клубу НПУ імені М.П.Драгоманова Dragomanov StartUp Club інкубатор УЕР запрошує студентів та молодих вчених взяти участь в освітній програмі з підприємництва YEP Starter.

     YEP Starter – українсько-естонська програма з підприємництва, учасники якої за 3 місяці з допомогою менторів створюють власний стартап!

       Якщо маєш цікаву ідею, заповнюй анкету до 15 лютого та приєднуйся до YEP Starter.

       Подробиці на сайті.

Підприємницький клуб НПУ імені М.П.Драгоманова

Вітаємо професора Морітца Гюнцінґера з ювілеєм!

moritz  Від усього колективу Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова вітаємо шановного професора Морітца Гюнцінґера з ювілеєм!

   Ви як член Наглядової ради університету прославляєте славне ім’я нашого закладу далеко за межі України. Ваша співпраця з нашим університетом є справді цінною, адже сприяє розвитку його міжнародної діяльності, взаємообміну досвідом між викладачами, студентами, закладами  вищої освіти різних країн.

  Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, радості, щастя, злагоди й добробуту, сили і наснаги для здійснення усіх найсвітліших задумів!

Детальніше...

Ідея Соборності: історія, сучасність, майбутнє

sobornist   Запрошуємо на засідання круглого столу та нагородження переможців конкурсу творчих робіт на тему: «Ідея Соборності: історія, сучасність, майбутнє», що відбудеться 21 січня 2019 року об 11.00 в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова (м. Київ, вул. Пирогова, 9, ауд. 231).

Детальніше...

Народна шана українським науковцям

     fortuna osnВітаємо когорту наших визначних науковців-драгомановців, зокрема ректора НПУ імені М. П. Драгоманова професора В. П. Андрущенка та професорів університету В. Б. Євтуха, В. І. Бондаря, В. П. Синьова, І. С. Булах, а також Ю. Г. Кондратьєва, М. І. Жалдака, Л. І. Мацько, О. Д. Дубогай, М. І. Шута з отриманням почесної відзнаки «Народна шана українським науковцям», приуроченої  до 100-річного ювілею Національної академії наук України від Генеральної дирекції МАРТІС «Золота Фортуна».

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Merged день день

Реєстрація на ЗНО  

Реєстрація на ЗНО

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 1175 гостей та один користувач

   

Канал новин  

   

Вхід