Репозитарій НПУ  

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

perevtil zast    Цьогоріч відбувся вже VII відкритий фестиваль-конкурс шкільних та дитячих самодіяльних театрів під назвою «Перевтілення», організаторами якого є Центр культури і мистецтв Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, Народний театр «Вавилон» та Київський молодіжний центр. Фестиваль тривав протягом 11-13 травня.  

   Дійство проходило в актовому залі гуманітарного корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова.11 травня о 13.00 відбулося відкриття «Перевтілення», а закриття і нагородження – 13-го. У фестивалі брали участь 17 театрів, які показали 22 вистави. Загалом на сцену Фестивалю вийшло понад 350 маленьких артистів віком від 4 до 17 років.

   Варто зазначити, що у конкурсі був представлений колектив з Польщі – театр «Без дидаскалів» Люблінської гімназії, який показав виставу «Я – підліткова».

    З дітьми – учасниками та глядачами – постійно працювали аніматори і волонтери. Також були проведені майстер-класи з акторської майстерності та хореографії.

   Усі колективи отримали дипломи учасників Фестивалю та подарунки від друзів «Перевтілення», а високоповажне журі у складі актора і режисера Анатолія Суханова, режисера, актора, театрального художника Ніко Лапунова, режисера та викладача Юлії Кратко, режисера Ірини Павліщевої та професора нашого університету Інни Ліпницької визначило переможців у номінаціях. 

СПЕЦІАЛЬНІ НАГОРОДИ ЖУРІ:

  • «За творчий пошук» ­– вистава «5 днів у місті NN». Театр «Колорит» (дитяча школа мистецтв №5, м.Чернігів). Художній керівник – Лариса Кирюша
  • «Кращі костюми» - вистава «Барвінок». Музично-драматичний театр «Гармонія» (ЗОШ №128, м.Київ). Художні керівник – Ірина Шевченко, Анна Андрієнко
  • «Краща сценографія» – вистава «Я – підліткова?» Театр «Bez didaskaliow» (ХХХІХ ліцей, м.Люблін, Польща). Художній керівник – Мартина Ходовська
  • «Синтез мистецтв в театральному просторі» – дитяча театральна студія «Свія» (м.Запоріжжя). Художній керівник – Світлана Ємець
  • «За актуальність проблематики вистави»

1) вистава «Якось у Морському». Дитяча театральна студія «Свія» (м.Запоріжжя). Художній керівник – Світлана Ємець

2) вистава «140 децибелів тиші». Народний театр-студія «Чудеса в решеті» (смт Пісочин, Харківська обл.). Художній керівник – Наталія Устінова

  • «Кращий фестивальний дебют» - вистава «Горіхові принцеси». Літературний театр «Натхнення» (дитяча школа мистецтв №1, м.Лисичанськ). Художній керівник – Ірина Кабанова
  • «За дотримання сценічного стилю» - вистава «Я – підліткова?». Театр «Bez didaskaliow» (ХХХІХ ліцей, м.Люблін, Польща). Художній керівник – Мартина Ходовська
  • «За вірність традиціям музично-драматичного театру» - вистава «Барвінок». Музично-драматичний театр «Гармонія» (ЗОШ №128, м.Київ). Художні керівник – Ірина Шевченко, Анна Андрієнко
  • «Кращий сценічний дует» - Михайло Ічко та Іван Кузьменко. Вистава «140 децибелів тиші». Народний театр-студія «Чудеса в решеті» (смт Пісочин, Харківська обл.). Художній керівник – Наталія Устінова
  • «Режисерський пошук» - Юлія Горяінова, вистава «140 децибелів тиші». Народний театр-студія «Чудеса в решеті» (смт Пісочин, Харківська обл.). Художній керівник – Наталія Устінова
  • «Краще акторське перевтілення» - Олександр Дмитренко, вистава «PROsto_читаємо_казки». Творче обєднання «Різні люди» (РЦХТДЮМ «Дивосвіт», м. Вишгород). Художній керівник – Олена Титаренко
  • «За особисте відчуття матеріалу» - Гайдай Дарина за роль Псюхи, вистава «Пан Лампа». Зразкова театральна студія «Лицедії» (гімназія №59, м.Київ). Художній керівник – Ольга Добровольська
  • «За краще втілення казкового персонажа» - Поліна Марчук за роль Тхора, вистава «Барвінок». Музично-драматичний театр «Гармонія» (ЗОШ №128, м.Київ). Художні керівник – Ірина Шевченко, Анна Андрієнко

            НОМІНАЦІЇ ФЕСТИВАЛЮ:

  • Краща характерна роль

1) Євген Бісовецький за роль Простого Олівця, вистава «PROsto_читаємо_казки». Творче обєднання «Різні люди» (РЦХТДЮМ «Дивосвіт», м. Вишгород). Художній керівник – Олена Титаренко

2) В’ячеслав Тарасюк за роль Магніта, вистава «PROsto_читаємо_казки». Творче обєднання «Різні люди» (РЦХТДЮМ «Дивосвіт», м. Вишгород). Художній керівник – Олена Титаренко

3) Варвара Гузей за роль Онуки, вистава «Дідова ріпка». Театрально-естрадна студія «Теларії» (ПК «Дарниця», м.Київ). Художній керівник – Аліна Чуєшова

4) Анастасія Білоцька за роль Пані Страшинської, вистава «Пан Лампа». Зразкова театральна студія «Лицедії» (гімназія №59, м.Київ). Художній керівник – Ольга Добровольська

5) Дем’ян Бецько за роль Кухарчука, вистава «Принцеса Фінеса та її друзі». Зразкова театр-студія «Світла хвиля» (КСР ЦТМ «Оберіг»). Художній керівник – Тетяна Іващенко

6) Сергій Скальський за роль Крокодила, вистава «Лікар Айболить». Театр «Три – нуль - шість» (ЗОШ №306, м.Київ). Художній керівник – Ганна Кожинова

  • Краща роль другого плану

1) Анна Бондаренко-Муісіна за роль Миші, вистава «Дідова ріпка». Театрально-естрадна студія «Теларії» (ПК «Дарниця», м.Київ). Художній керівник – Аліна Чуєшова

2) Ярослава Дрозд за роль Хвильки, вистава «Якось у Морському». Дитяча театральна студія «Свія» (м.Запоріжжя). Художній керівник – Світлана Ємець

3) Роман Кучерявенко за роль Злостивця, вистава «Пан Лампа». Зразкова театральна студія «Лицедії» (гімназія №59, м.Київ). Художній керівник – Ольга Добровольська

4) Маркіян Бецько за роль Пунь Мунь, вистава «Принцеса Фінеса та її друзі». Зразкова театр-студія «Світла хвиля» (КСР ЦТМ «Оберіг»). Художній керівник – Тетяна Іващенко

  • Краща жіноча роль

1) Сильвія Бржишка, вистава «Я – підліткова?» Театр «Bez didaskaliow» (ХХХІХ ліцей, м.Люблін, Польща). Художній керівник – Мартина Ходовська

2) Дарина Корнійчук за роль Баби, вистава «Дідова ріпка». Театрально-естрадна студія «Теларії» (ПК «Дарниця», м.Київ). художній керівник – Аліна Чуєшова

  • Краща чоловіча роль

1) Олександ Лахтюк за роль Їжака, вистава «Страшний заєць». Дитяча театральна студія «Свія» (м.Запоріжжя). художній керівник – Світлана Ємець

2) Валерій Кирилов за роль Ведмедя, вистава «Страшний заєць». Дитяча театральна студія «Свія» (м.Запоріжжя). художній керівник – Світлана Ємець

3) Роман Філонов за роль Пана Лампи, вистава «Пан Лампа». Зразкова театральна студія «Лицедії» (гімназія №59, м.Київ). Художній керівник – Ольга Добровольська

  • Кращий сценічний ансамбль

1) вистава «Страшний заєць». Дитяча театральна студія «Свія» (м.Запоріжжя). художній керівник – Світлана Ємець

2) вистава «Дідова ріпка». Театрально-естрадна студія «Теларії» (ПК «Дарниця», м.Київ). Художній керівник – Аліна Чуєшова

3) вистава «Пан Лампа». Зразкова театральна студія «Лицедії» (гімназія №59, м.Київ). Художній керівник – Ольга Добровольська

  • Краще музичне вирішення вистави - вистава «PROsto_читаємо_казки». Творче обєднання «Різні люди» (РЦХТДЮМ «Дивосвіт», м. Вишгород). Художній керівник – Олена Титаренко
  • Краща режисура – вистава «Я – підліткова?» Театр «Bez didaskaliow» (ХХХІХ ліцей, м.Люблін, Польща). Художній керівник – Мартина Ходовська
  • Краща казка – вистава «Дідова ріпка». Театрально-естрадна студія «Теларії» (ПК «Дарниця», м.Київ). художній керівник – Аліна Чуєшова.
  • Кращий спектакль – вистава «PROsto_читаємо_казки». Творче обєднання «Різні люди» (РЦХТДЮМ «Дивосвіт», м. Вишгород). Художній керівник – Олена Титаренко.

 

Центр культури і мистецтв

   

Короткі новини

Стартує третя спортивно-інтелектуальна гра "Profsport"

profsport     Первинна профспілкова організація студентів Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова запрошує взяти участь у третій спортивно-інтелектуальній грі "Profsport", яка відбудеться 21-23 вересня 2018 року на території спортивно-оздоровчої бази НПУ "Берізка".

     На учасників чекає кілька етапів, де вони мають продемонструвати згуртованість команди, її фізичну підготовку та інтелектуальні здібності. Серед таких – візитівка, нічний квест, туристичні змагання та інші (не менш цікаві й захоплюючі).

   На території бази є умови для встановлення наметових таборів команд. Під час змагань працюватиме польова кухня й душ. Не втрачайте нагоди відчути себе справжніми туристами та поринути в атмосферу походу й пригод!

   Подати заявку своєї команди ви можете в студентському профкомі (каб. 1-5 центрального корпусу НПУ імені М. П. Драгоманова, вул. Пирогова, 9). Чекаємо на вас!

Прес-служба університету

Запрошуємо на інтерактивну лекцію

kit hrystyna   Факультет політології та права і Центр правничої допомоги Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова запрошують співробітників та студентів університету на інтерактивну лекцію «ОСНОВНІ АСПЕКТИ ЗАХИСТУ ПРАВ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА В УКРАЇНІ», яка відбудеться 18 вересня 2018 р. о 12:30 в ауд. 340 (вул. Пирогова, 9).

   Лектор - ХРИСТИНА КІТ (адвокат, кандидат юридичних наук, голова Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем», експерт з протидії домашньому насильству).

Детальніше...

V Ювілейна міжнародна конференція «Наукова еліта у розвитку держав» / День позашкілля

den pozashkillya   25−26 вересня 2018 р. у м. Києві відбудеться V Ювілейна міжнародна науково-практична конференція «Наукова еліта у розвитку держав».

  Конференція проводиться відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 05.09.2018 р. №1/9−533.

   Метою конференції є обговорення стратегічних питань розвитку освіти і науки, розширення міжнародного партнерства.

Детальніше...

Надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників

ogoloshennya     Навчально-методичний центр університету інформує, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2006 року № 1361 "Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів" випускникам, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю, уклали договір про роботу у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах на строк не менш як три роки та приступили до роботи, надається одноразова адресна грошова допомога у п’ятикратному розмірі мінімальної заробітної плати.

Детальніше...

Запрошуємо на V Морозівські читання

konf moroz    Запрошуємо взяти участь у V Морозівських читаннях,  які відбудуться 18-19 жовтня 2018 р. у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова.

  Тематичне засідання – “Тьюторство як засіб інтернаціоналізації освітньо-наукового простору вищої школи”

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Сайт вступної кампанії  

download

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 464 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід