mizhnar vidт 1      Член Наглядової ради Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова професор Морітц Гунцінґер вручив відомим академікам проф. д-р філ. Ганс-Йоахіму Глюкліху і проф. д-р філ. Міхаелю фон Альбрехту з Гейдельберзького університету (Німеччина) нагороду "Геродот Галікарнаський" за видатні досягнення у духовній, просвітницькій та гуманітарній сферах.

Проф. Гунцінґер тісно співпрацює з фон Альбрехтом і Глюкліхом. Ця подія є безперечним доповненням до списку багатьох друзів вишу в Європі і є важливим кроком до довгострокової співпраці між університетами.

Von Albrecht

Міхаель фон Альбрехт – німецький вчений і перекладач, а також латиномовний поет. У 1964 році фон Альбрехт був призначений професором класичної філології в Університеті Гейдельберга, де він працював до виходу на пенсію у 1998 році. Він також був гостьовим професором в Університеті Амстердаму та непостійним членом Інституту передових досліджень в м. Прінстон у 1981 році. Дослідження Міхаеля фон Альбрехта зосереджено на давній музиці, римській літературі, історії та порівняльній літературі. Його двотомна історія римської літератури, яка була перекладена на вісім мов, є аналогом майстрів римської прози. Він також робив переклади текстів Вергілія та Овідія з латині. З 1996 року є постійним членом Академії “Europaea”. У 1998 році отримав почесну докторську ступінь Арістотельського університету в Салоніках. За переклади з латині був нагороджений премією імені Йоганна Генріха Воссау 2004 році.

Glucklich MH 21.11.2015

Ганс-Йоахім Глюкліх – німецький філолог, який спеціалізується на давніх мовах. З 1973 р. спеціалізується на латинській мові, а з 1980 р. – і на грецькій. Працював у Національному навчальному семінарі для вчителів у Майнці. У 1981 році став почесним професором дидактики стародавніх мов у Гейдельберзькому університеті. Видавець серії “Consilia і Exempla”, а також сучасних шкільних видань давніх авторів (Гай Юлій Цезар, Катулл, Плавт, Вергілій, Теренс). Важливим дидактичним творінням є "лінійне декодування" як метод розробки тексту. Він є автором відповідного дидактичного підручника "Lateinunterricht, дидактика та методологія" (1978, 1993).

Довідка. Гейдельберзький університет є державним дослідницьким університетом в м. Гейдельберг, Баден-Вюртемберг, Німеччина. Заснований в 1386 році за наказом папи Урбана VI, є найстарішим університетом Німеччини та одним із найстаріших у світі. Це був третій університет, створений у Священній Римській імперії. Університет пишається 56 лауреатами Нобелівської премії. За кількістю лауреатів є першим у Німеччині, четвертим у Європі та 13-м у світі.

Шановні абітурієнти!

image    Нагадуємо, що вступники, які були рекомендовані на бюджет, мають подати оригінали документів в університет до 18-ї години сьогоднішнього дня – в іншому разі рекомендація втрачається!

Сьогодні, 6 серпня 2018 року, завершується термін, коли вступники на бакалавра, які отримали рекомендації на бюджет, мають виконати вимоги до зарахування, подавши необхідні документи до приймальних комісій вишів до 18-ї години.

Зарахування за державним або регіональним замовленням проводиться до 12-ї години 7 серпня.

Оголошення!

uvaga       Шановні абітурієнти! Якщо Ви знайшли себе у списку рекомендованих до зарахування на бюджет (на 1 курс, освітній ступінь – бакалавр) http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/spysok-osib-rekomendovanykh-do-zarakhuvannia-za-rakhunok-derzhavnoho-byudzhetu, то ми чекаємо на Вас! Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає оригінали документів в суботу 04.08.2018 р. та неділю 05.08.2018 р. Прийом буде проводиться до 12.00. Приєднуйтесь до нашої Драгомановської родини!

Пройдено перший рубіж...

statistic 1    26 липня закінчився прийом заяв та документів для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти, і за даними статистики Єдиної державної електронної бази з питань освіти Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова цьогоріч посів восьме місце серед класичних та технічних ЗВО та перше місце серед педагогічних університетів за кількістю поданих заяв вступників. А це свідчить не лише про визнання і популярність вишу та його фахової підготовки, але й про усвідомлення суспільства важливості вчительської професії для розбудови і процвітання держави.

Шановні абітурієнти!

vstypnuky      Усі, хто планують цього року вступити до престижного університету та здобути омріяну професію, ще мають таку можливість, адже вступна кампанія ще триває. Нагадуємо, що Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає заяви та документи для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти (до 18:00 26 липня) та освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста (до 18:00 24 липня), а також для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти за всіма формами навчання (до 26 липня).

НПУ в десятці за популярністю!

npu      НПУ імені М. П. Драгоманова в десятці вишів за популярністю серед абітурієнтів! І це не дивно, адже ми забезпечуємо високу якість освіти, цікаве студентське життя, розвиваємо наукові зацікавлення студентів, формуємо висококваліфікованих фахівців з багатьох сучасних спеціальностей. Тож чекаємо усіх, хто мріє про успішне майбутнє!

Обери свою спеціальність

download