tren navch zast   В НПУ імені М. П. Драгоманова активно працюють над посиленням заходів безпеки. Саме тому 10 жовтня 2017 року о 13:00 у гуманітарному корпусі вишу було проведено протипожежні тренувальні навчання за участю співробітників Шевченківського районного управління ГУ ДСНС України у м. Києві.

Студенти, викладачі та співробітники університету потрапили у потенційно змодельовану надзвичайну ситуацію – виникнення пожежі. Після спрацювання пожежної сигналізації системою оповіщення було оголошено евакуацію з корпусу. Люди залишали приміщення через різні евакуаційні виходи, спускались пожежними сходами, а декого навіть знімали з даху рятувальники за допомогою пожежної техніки.

На майданчику біля університету вогнеборці демонстрували, супроводжуючи дії чіткими інструкціями, як використовувати різні види вогнегасників. Усвідомлюючи важливість таких навичок – оперативно зреагувати й не розгубитись, тримаючи в руках звичайнісінький вогнегасник, скористатись ним, врятувавши чи то власне життя, чи життя того, хто опиниться поруч – студенти й самі підходили і тренувались вправлятися з цими засобами пожежогасіння на практиці, застосовуючи набуті раніше теоретичні знання.

Зазначимо, що евакуацію проведено у визначений нормативами термін. Відмітимо також організованість та злагодженість дій усіх учасників тренувальних навчань, чому сприяв, очевидно, попередньо проведений інструктаж службами цивільного захисту нашого університету, заступниками деканів факультетів та старост академічних груп.

Шановні абітурієнти!

image    Нагадуємо, що вступники, які були рекомендовані на бюджет, мають подати оригінали документів в університет до 18-ї години сьогоднішнього дня – в іншому разі рекомендація втрачається!

Сьогодні, 6 серпня 2018 року, завершується термін, коли вступники на бакалавра, які отримали рекомендації на бюджет, мають виконати вимоги до зарахування, подавши необхідні документи до приймальних комісій вишів до 18-ї години.

Зарахування за державним або регіональним замовленням проводиться до 12-ї години 7 серпня.

Оголошення!

uvaga       Шановні абітурієнти! Якщо Ви знайшли себе у списку рекомендованих до зарахування на бюджет (на 1 курс, освітній ступінь – бакалавр) http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/spysok-osib-rekomendovanykh-do-zarakhuvannia-za-rakhunok-derzhavnoho-byudzhetu, то ми чекаємо на Вас! Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає оригінали документів в суботу 04.08.2018 р. та неділю 05.08.2018 р. Прийом буде проводиться до 12.00. Приєднуйтесь до нашої Драгомановської родини!

Пройдено перший рубіж...

statistic 1    26 липня закінчився прийом заяв та документів для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти, і за даними статистики Єдиної державної електронної бази з питань освіти Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова цьогоріч посів восьме місце серед класичних та технічних ЗВО та перше місце серед педагогічних університетів за кількістю поданих заяв вступників. А це свідчить не лише про визнання і популярність вишу та його фахової підготовки, але й про усвідомлення суспільства важливості вчительської професії для розбудови і процвітання держави.

Шановні абітурієнти!

vstypnuky      Усі, хто планують цього року вступити до престижного університету та здобути омріяну професію, ще мають таку можливість, адже вступна кампанія ще триває. Нагадуємо, що Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає заяви та документи для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти (до 18:00 26 липня) та освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста (до 18:00 24 липня), а також для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти за всіма формами навчання (до 26 липня).

НПУ в десятці за популярністю!

npu      НПУ імені М. П. Драгоманова в десятці вишів за популярністю серед абітурієнтів! І це не дивно, адже ми забезпечуємо високу якість освіти, цікаве студентське життя, розвиваємо наукові зацікавлення студентів, формуємо висококваліфікованих фахівців з багатьох сучасних спеціальностей. Тож чекаємо усіх, хто мріє про успішне майбутнє!

Обери свою спеціальність

download