NAUKA    14 – 19 травня 2018 року в університеті проходитиме звітно-наукова конференція викладачів, аспірантів і докторантів НПУ імені М.П. Драгоманова за підсумками наукових досліджень 2017 року «Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету».

ПРОГРАМА ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ

(15.05.2018, 14:00, Блакитна зала центрального корпусу університету,

13:00 – початок реєстрації, фойє центрального корпусу)

1. Андрущенко В.П., ректор Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, академік НАПН України, член-кореспондент НАН України, доктор філософських наук, професор

Єдність навчання та наукових досліджень - головний принцип університету

1. Торбін Г.М., проректор з наукової роботи НПУ імені М.П. Драгоманова, доктор фізико-математичних наук, професор

Науково-дослідна робота в  НПУ імені М.П. Драгоманова: досягнення, виклики та перспективи

1. Бондаренко В.Д., завідувач кафедри культурології НПУ імені М.П. Драгоманова, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор

Українська держава і автокефалія православних в Україні

1. Федоришин В.І., декан факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського, доктор педагогічних наук, професор

Україна в контексті європейського простору: спільні цінності освіти та мистецтва

1. Андрусишин Б.І., доктор історичних наук, професор, декан факультету політології та права НПУ імені М.П. Драгоманова

Проблема революції та «громадянської війни» в сучасній українській історіографії

1. Струтинська О.В., кандидат педагогічних наук, доцент, заступник декана факультету інформатики НПУ імені М.П. Драгоманова

Перспективи використання робототехніки в освітній галузі

1. Нестерова М.О., доктор філософських наук, доцент кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції

Досвід розробки та впровадження модуля Жана Моне

ПРОГРАМА загальноуніверситетських заходів, приурочених до Днів науки в НПУ імені М.П.Драгоманова >>>

З Міжнародним днем студента!

student    Дорогі наші студенти! Зараз у вас найпрекрасніший час у житті, адже ви постійно пізнаєте щось нове і цікаве. Своїми знаннями, креативністю та критичним мисленням ви змінюєте цей світ на краще. Попереду у вас прекрасні перспективи та пам’ятайте, що саме від вас залежить майбутнє України. І кожен ваш успіх, кожна ваша перемога – це крок вперед у розвитку нашої держави! Ви – цвіт української нації, прогресивна й активна сила, що рухає її вперед.

Вітаємо вас з Міжнародним днем студента! І нехай ваша цікавість у пізнанні нового ніколи не згасне. Відкривайте для себе нові кордони знань і горизонти успіхів, не зупиняйтесь на досягнутому, ставте собі нові цілі та сміливо підкорюйте нові вершини. Завжди вірте у свої сили. Великих вам прагнень і цікавих відкриттів, ніколи не втрачайте інтересу до всього нового й невідомого. Захоплюючої вам подорожі по світу знань!

Завжди пам’ятайте, що студент у НПУ імені М. П. Драгоманова є центральною постаттю в університеті. Й адміністрація, й увесь професорсько-викладацький склад нашого вишу завжди радий вислухати і допомогти вам у будь-якому питанні, реалізації ваших задумів і проектів. Адже студенти у нас – найкращі!!!

З найкращими побажаннями

ректор Віктор Андрущенко

Вітаємо динамівців!

dynamo    Упродовж останніх кількох років склалась плідна співпраця НПУ імені М. П. Драгоманова із футбольним клубом «Динамо» (Київ). А зважаючи на те, що багато гравців команди здобувають різноманітні професії в університеті, то між молодіжними командами часто відбуваються футбольні зустрічі, сприяючи у такий спосіб утвердженню здорового способу життя серед молоді.

8 листопада 2018 року у Києві на НСК Олімпійський відбувся матч 4-го туру групового етапу Ліги Європи між «Динамо» (Київ) та «Ренн» (Франція), який завершився з рахунком 3:1, що свідчить про впевнену перемогу київського Динамо. Два перші голи у ворота французів забили В. Миколенко та М. Шапаренко, студенти Національного педагогічного університету імені М.  П. Драгоманова. Вітаємо динамівців з перемогою! Ми пишаємося своїми студентами і їх здобутками! Нехай кожна ваша наступна гра буде переможною!

Ректор Віктор Андрущенко

Інформаційна сесія «Можливості програми ЄС Еразмус+»

erasmus   Запрошуємо взяти участь в інформаційній сесії, присвяченій особливостям впровадження програми Еразмус+, що відбудеться 14 листопада 2018 року о 14:00 в ауд. 229 центрального корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова. Організатором виступає відділ міжнародних зв’язків університету.

У програмі сесії: національні та європейські пріоритети у сфері вищої освіти, додаткові можливості та окреме вікно фінансування для України, а також багато цікавої інформації у форматі «питання-відповідь».

З Днем української писемності та мови

mova

ДО УВАГИ АСПІРАНТІВ!

avp  Шановні аспіранти! Запрошуємо вас 22 листопада 2018 року о 12:00 в ауд.231 центрального корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова (вул. Пирогова, 9) на лекцію, яку проводитиме людина, що вміє пробудити справжній інтерес до філософії, професіонала, який поділиться своїми секретами пізнання життєвих істин, розкриє питання ролі й місця філософії у суспільстві та спільно з вами спробує з'ясувати у чому ж полягає сенс людського буття.

Лектор – ректор Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, академік НАПН України, член-кореспондент НАН України, доктор філософських наук, професор Віктор Андрущенко.

Тема лекції: «ЯК Я РОЗУМІЮ ФІЛОСОФІЮ».