Репозитарій НПУ  

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

Код:

<a href="http://www.npu.edu.ua" target="_blank"><img border="0" src="http://www.npu.edu.ua
/images/stories/logos/logo_npu.png" width="100"/></a>

   

alt

Уже кілька днів абітурієнти атакують українські виші з метою подати документи та потрапити на навчання до найпрестижніших та найзнаменитіших. Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, що за свою багаторічну історію отримав визнання в Україні і за кордоном, користується попитом й серед цьогорічних вступників.

Керівництво НПУ докладно подбало про економію часу кожного абітурієнта. Задля якісної та швидкої роботи приймальної комісії в університеті створений штаб «Абітурієнт», члени якого – студенти вишу – ведуть роз’яснювальну роботу серед вступників, спілкуються з їхніми батьками, консультуючи про навчання в університеті та історію, розвиток і можливості нашого навчального закладу. Вони супроводжують абітурієнтів до пунктів прийому документів, допомагають укомплектувати всі потрібні папери, забезпечують обрахування середніх балів атестатів і дипломів.

alt

Станом на 6 липня до Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова на денну та заочну форму навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» подано близько двох тисяч заяв. Вступників, які хочуть продовжити свою освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» – понад чотириста, «магістр» – більше двохсот.

alt

Завдяки чіткому виконанню функцій кожного технічного секретаря, людини причетної до приймальної комісії під час вступної кампанії в університеті не виникає черг, немає незадоволених та ображених.

alt

Керівництву вишу, професорсько-викладацькому складу та студентству приємно, що абітурієнт-2011 обирає Драгомановський університет.

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

Facebook

   

Обери свою спеціальність  

123123112

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Стратегічні завдання  

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 199 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   
   

Приймальна комісія

Адреса: 01601 м. Київ вул. Пирогова 9, кім 133.
Приймальна комісія працює:
Понеділок-п'ятниця
З 9:00 до 17:00, з 13:00 до 14:00 обідня перерва
Телефони для довідок: (044) 239-30-17, (044) 235-82-36
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка ::
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Вхід