unnamedНаціональний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова та корпорація Microsoft підписали договір про реалізацію проекту Microsoft Imagine Academy – міжнародної програми підготовки ІТ-фахівців у навчальних закладах. Більше 60 % професій сьогодні вимагають того чи іншого рівня володіння ІТ. За оцінками експертів, до 2017 року потреба зросте до 80 % у всіх професіях.

Таким чином, у найближчі роки спостерігатиметься значний дефіцит фахівців з необхідним набором ІТ навичок. У свою чергу це створить певний рівень очікувань ІТ кваліфікації випускників ВНЗ. У відповідь на потреби ринку праці, Microsoft створив та постійно оновлює зміст програми Imagine Academy.empower your students with microsoft imagine academy

Навчання за Програмою дозволяє проводити високоякісне навчання за авторизованими курсами Майкрософт. Умови та правила Програми допомагають навчальним закладам надавати студентам високоякісні освітні послуги у галузі новітніх інформаційних технологій Microsoft з метою набуття професійних знань і навичок. Діапазон можливостей, які пропонує Програма дуже широкий - від освоєння користувацьких додатків для мобільних і настільних комп’ютерів до підготовки ІТ-професіоналів за широким переліком спеціальностей. Використання Програми Microsoft Imagine Academy дозволяє інтегрувати в існуючі навчальні плани визнані роботодавцями стандарти корпорації Microsoft.

Отримані в результаті навчання знання, вміння та навички дозволяють слухачам скласти іспит на МІЖНАРОДНИЙ СЕРТИФІКАТ ІТ-професіонала або користувача.

При реєстрації в Microsoft Imagine Academy користувачі отримують доступ до:

• Системи дистанційного навчання з набором онлайн курсів;
  • Планів занять та супутних навчально-методичні матеріалів;
  • Сертифікаційних іспитів Microsoft для викладачів та слухачів курсів;
  • Пакету Microsoft Office.

Навчання дозволяє користувачам:

• отримати професійні знання та навички роботи з найновішими та найбільш використовуваними на IT-ринку технологіями та програмними продуктами;
  • отримати офіційне визнання знань та досвіду роботи з продуктами та технологіями корпорації Microsoft;
  • оптимізувати свої розумові ресурси при реалізації найскладніших проектів;
  • підтвердити високу мотивацію до роботи та підвищити професійну привабливість в очах потенційних роботодавців;
  • ефективно підготуватися до здачі іспитів на міжнародні сертифікати IT-спеціалістів;
  • навчаючись в ВНЗ зробити вигідні інвестиції в власну кар’єру в майбутньому та знайти високооплачувану роботу.

Деталі на сайті: http://fi.npu.edu.ua/microsoft-imagine-academy

Вл.інф.

Дні відкритих дверей

дні відкритих дверей1

Адреса: 01601 м. Київ вул. Пирогова 9, кім 133.
Приймальна комісія працює:
Понеділок-п'ятниця
З 9:00 до 17:00, з 13:00 до 14:00 обідня перерва
Телефони для довідок: (044) 239-30-17, (044) 235-82-36

Всі права захищено!

Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка ::
Кафедри
Персональні сайти