Morits 1   Почесний доктор філософії та професор у галузі зв’язків з громадськістю та комунікації Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Морітц Гунцінґер (м.Франкфурт-на-Майні, Німеччина) 4 лютого 2017 року на церемонії у соборі Браги був уведений до Королівського ордену Непорочного зачаття Діви Марії Вілла-Вікозської. Відзнака та диплом були вручені Його Королівською Високістю Дуарте Піу, герцогом Браганса і спадкоємцем корони Португалії. Серед гостей церемонії був спадкоємець покійного короля Руанди Юхі VI. Після інвеститури архієпископ Хорхе Ортіга, Предстоятель усього Піренейського півострову, відслужив Святу Месу.

Дім Браганса дав світу 15 португальських монархів, а також 4 імператори та королі Бразилії; відомий численими подружжями в різних європейських королівствах, таких як Катерина Браганса (дружина короля Англії Карла II) та Марія Ізабель Браганса (дружина короля Іспанії Фердинанда VII), а також кандидатами на престоли Польщі та Греції, Інфанте Мануелем, графом Оурему та Педро, герцогом Браганса, відповідно, а також безліччю інших помітних постатей в історії Європи та Америки.

Герцог Браганса є Великим Магістром та Сувереном Ордену Непорочного зачаття Діви Марії Вілла-Вікозської.

Відділ міжнародного співробітництва

та європейської інтеграції університету