04325056650876001-2 грудня 2016 року відбулась Перша Всеукраїнська науково-практична конференція аспірантів та студентів «Філософсько-антропологічні, психоаналітичні й екзистенціальні виміри буття людини». Тема 2016 року - «Любов, смерть, сексуальність у сучасній філософії і психології». Ця конференція була організована кафедрою філософської антропології ФФОН НПУ імені М.Драгоманова.

Конференція мала на меті дослідити теоретичні та практичні аспекти таких важливих та актуальних екзистенціальних феноменів, як любов, смерть та сексуальність. І хоча у філософському дискурсі важко віднайти єдину точку зору, усі учасники продемонстрували високий рівень знань, філософської та психологічної освіченості.

Безліч чудових та талановитих доповідей прозвучало 1 грудня, для гостей та учасників конференції. Щирі вітання галереї «Скло»,  що приймала науковий захід: кава-брейк, неформальне спілкування, наукове порозуміння та бажання віднайти істину, – все це прикмети конференції, на якій було понад 50 учасників, – від професорів, докторів наук, до студентів 2 та 3 курсів.

Своїм урочистим словом відкрила конференцію відома філософ, письменниця, психоаналітик, завідувач кафедри філософської антропології С.А. Крилова. У своїй промові вона зазначила не лише важливість обраної теми, але й необхідність підтримки студентської наукової ініціативи.

Найбільшу увагу привернули доповіді доктора філософських наук М.П. Препотенської, що влучно та творчо підійшла до освітлення питань люди в умовах мегаполісу, кандидата філософських наук Предеиної Марії, що стосувалась парадоксів сучасного визначення статі, а також Валявко Ірини, кандидата філософських наук, чия доповідь про аналіз феномену смерті призвела до жвавої дискусії.

Велике враження справила на аудиторію доповідь Ясної Іламі, що наголосила на феномені сексуалізації крові у сучасності. Обговорення її теми було жвавим, що лише вказує на актуальність цієї проблеми.

На наступний день, 2 грудня, студенти магістерської програми «Філософська антропологія і психоаналіз» кафедри філософської антропології Дмитро Лобачов та Віра Давіденко презентували та провели свої майстер-класи і тренінги, що були чудовим завершенням двох днів – свята науки та філософії.

Дякуємо кафедрі філософської антропології факультету філософської освіти і науки НПУ імені М.Драгоманова і її завідуючій С.А. Криловій за підтримку і допомогу в організації конференції.

Студент магістерської програми

«Філософська антропологія і психоаналіз»

кафедри філософської антропології

НПУ імені М.Драгоманова

Дмитро Лобачов

Відео буклет

Обери свою спеціальність

Адреса: 01601 м. Київ вул. Пирогова 9, кім 133.
Приймальна комісія працює:
Понеділок-п'ятниця