ЉЋЂІз власної ініціативи та за розпорядженням ректора «Про забезпечення професійно-орієнтаційної роботи» з метою інформування потенційних вступників загальноосвітніх шкіл, студенти-магістри та викладачі кафедри дизайну та реклами факультету філософської освіти та науки Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова зустрілися із школярами с. Колочави Межигірського району Закарпатської обл.

Серед абітурієнтів та їх батьків було розповсюджено інформаційні матеріали, які стосувалися професійної освіти в НПУ, вступу до університету в 2017 році, спеціальності факультету філософської освіти і науки, за якими здійснюється підготовка студентів.

«Під час співбесід з майбутніми абітурієнтами було виявлено, що значна частина опитаних абітурієнтів вже визначилася з напрямом майбутньої освіти. Частина випускників проявила інтерес до спеціальностей, за якими здійснюється підготовка студентів дизайну та мистецтва. Ми відчули, що в умовах підвищення вимог до якості трудового потенціалу зростає потреба у формуванні у молоді системи цінностей, за якої повага до праці, прагнення до об’єктивного, раціонального визначення професійного шляху, кар’єрного росту та вдосконалення стає фундаментом майбутнього молодої людини. Питання професійної орієнтації набувають особливого значення. Правильний вибір професії значною мірою гарантує молоді ефективне використанняїї сил і знань в інтересах особи і суспільства. Проблема професійного самовизначення гостро постає перед старшокласниками в процесі формування орієнтирів на майбутнє», - зазначила викладач кафедр дизайну та реклами Бут Н. К.

Вл. інф.

Адреса:
01601, м.Київ,
вул. Пирогова, 9
Телефон приймальної ректора:
(044) 234-11-08

Адреса: 01601 м. Київ вул. Пирогова 9, кім 133.
Приймальна комісія працює:
Понеділок-п'ятниця