03424На факультеті іноземної філології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова запрацювало віртуальне навчальне середовище для студентів денної форми навчання. Це один із етапів «Проекту комплексної інформатизації організації навчального процесу на факультетах», яким керує проректор з дистанційної освіти та інноваційних технологій навчання професор Анатолій Кудін.

Головною метою цього проекту є реалізація на практиці базисних елементів вищої освіти європейського рівня. «Про якісну освіту у виші можна говорити тільки тоді, коли в ньому створені відповідні умови надання освітніх послуг: цілодобовий доступ до усіх навчальних ресурсів у цифровій формі, комунікації з викладачем, автоматизовані системи перевірки знань», - наголошував ректор університету Віктор Андрущенко на зібранні колективу університету у вересні 2016 року.

084320

Запрацював на сайті електронний розклад, який є інтерактивним (www.fif.npu.edu.ua). Це дозволяє студентові у будь-яку годину доби переглянути навчальні матеріали з дисциплін, що викладаються. Для цього достатньо мати тільки доступ до Інтернету.

06543342

Велику роботу проводить адміністрація факультету, і особисто, декан факультету, професор Алла Зернецька. Викладачі факультету активно долучились до розробки електронних курсів: до початку наступного семестру планується запустити 42 курси, а до кінця навчального року 147. Велику технічну і методичну допомогу забезпечує Центр цифрових технологій навчання НПУ імені М.П.Драгоманова та Студентське конструкторське бюро на базі факультету інформатики: виготовляються програмні продукти (роботи студентів Олексієнка Іллі і Коваля Романа), проводяться семінари, майстер-класи.

Адреса: 01601 м. Київ вул. Пирогова 9, кім 133.
Приймальна комісія працює:
Понеділок-п'ятниця