IMG 051429 листопада 2016 року в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова відкрили VI Міжнародну науково-практичну конференцію «Сучасна післядипломна освіта: традиції та інновації», а в її рамках ІІ-у Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Модернізація змісту освіти і науки в Україні: неформальна освіта для дорослих».

Організатором заходів уже традиційно в Драгоманівському виші виступив факультет перепідготовки та підвищення кваліфікації спільно з Асоціацією міжнародної освіти, науки і культури, Академією менеджменту міжнародної освіти, Африканською Радою в Україні та Європейською Асоціацією науки і освіти.

Відкрив конференцію під час пленарного засідання ректор НПУ імені М. П. Драгоманова Віктор Андрущенко словами вітань до учасників і гостей.

Віктор Петрович наголосив на актуальності в сучасному інформаційному глобалізованому суспільстві навчання упродовж життя та можливості отримання післядипломної освіти кожним громадянином. «Це визначає згодом реалізацію людини в житті, відчуття її потрібності у світі та актуальності її знань. Врешті – це визначає її рівень життя і достатку», - переконаний ректор.

Головним, на думку очільника вишу, є практичне втілення теоретичних завдань таких наукових форумів, особливо у контексті обговорення проекту Міністерства освіти і науки України «Нова школа. Простір освітніх можливостей».

Обидва наукові заходи містили у собі низку інноваційних форм міжнародного спілкування, зокрема, науково-дискусійні скайп-панелі з обміну практичним досвідом, круглі столи з онлайн-участю й чимало іншого.

За словами декана факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУ Володимира Сергієнка, головна мета конференції – аналіз та об’єднання міжнародного практичного досвіду із забезпечення якості освіти дорослих та реалізації освіти упродовж життя.

Дні відкритих дверей

дні відкритих дверей1

Адреса: 01601 м. Київ вул. Пирогова 9, кім 133.
Приймальна комісія працює:
Понеділок-п'ятниця
З 9:00 до 17:00, з 13:00 до 14:00 обідня перерва
Телефони для довідок: (044) 239-30-17, (044) 235-82-36

Всі права захищено!

Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка ::
Кафедри
Персональні сайти