Репозитарій НПУ  

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

IMG 051429 листопада 2016 року в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова відкрили VI Міжнародну науково-практичну конференцію «Сучасна післядипломна освіта: традиції та інновації», а в її рамках ІІ-у Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Модернізація змісту освіти і науки в Україні: неформальна освіта для дорослих».

 

Організатором заходів уже традиційно в Драгоманівському виші виступив факультет перепідготовки та підвищення кваліфікації спільно з Асоціацією міжнародної освіти, науки і культури, Академією менеджменту міжнародної освіти, Африканською Радою в Україні та Європейською Асоціацією науки і освіти.

Відкрив конференцію під час пленарного засідання ректор НПУ імені М. П. Драгоманова Віктор Андрущенко словами вітань до учасників і гостей.

Віктор Петрович наголосив на актуальності в сучасному інформаційному глобалізованому суспільстві навчання упродовж життя та можливості отримання післядипломної освіти кожним громадянином. «Це визначає згодом реалізацію людини в житті, відчуття її потрібності у світі та актуальності її знань. Врешті – це визначає її рівень життя і достатку», - переконаний ректор.

Головним, на думку очільника вишу, є практичне втілення теоретичних завдань таких наукових форумів, особливо у контексті обговорення проекту Міністерства освіти і науки України «Нова школа. Простір освітніх можливостей».

Обидва наукові заходи містили у собі низку інноваційних форм міжнародного спілкування, зокрема, науково-дискусійні скайп-панелі з обміну практичним досвідом, круглі столи з онлайн-участю й чимало іншого.

За словами декана факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУ Володимира Сергієнка, головна мета конференції – аналіз та об’єднання міжнародного практичного досвіду із забезпечення якості освіти дорослих та реалізації освіти упродовж життя.

Прес-служба університету  

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Відео буклет  

   

Обери свою спеціальність  

123123112

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Стратегічні завдання  

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 563 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   
   

Приймальна комісія

Адреса: 01601 м. Київ вул. Пирогова 9, кім 133.
Приймальна комісія працює:
Понеділок-п'ятниця
З 9:00 до 17:00, з 13:00 до 14:00 обідня перерва
Телефони для довідок: (044) 239-30-17, (044) 235-82-36
   

Вхід