15241187 347720368929278 2367616356152069738 n30 листопада 2016 року в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова за сприяння Навчально-методичного центру вишу організували традиційну Ярмарку вакансій. Метою заходу стало налагодження зв’язків між потенційними роботодавцями та випускниками, майбутнє працевлаштування та кар’єрний ріст драгоманівців.

Серед потенційних роботодавців були яскраво представлені можливості і перспективи для випускників як педагогічних спеціальностей так і не педагогічних:

1. Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);

2. Управління освіти Дарницької, Деснянської, Дніпровської, Голосіївської, Оболонської, Печерської, Подільської, Святошинської, Солом’янської, Шевченківської районних державних адміністрацій в місті Києві;

3. Київський молодіжний центр праці Київської міської державної адміністрації;

4. Київський міський центр зайнятості Київської міської державної адміністрації;

5. Школа англійської мови «English Prime»;

6. Приватна школа «Ліко-Школа».

7. Організація «Pro Study International»;

8. Організація «Fit Curves»;

9. Організація «Антошка»;

10. Організація «Comfy»;

11. Організація «Ренесанс Груп»;

12. Організація «Метро»;

13. Центр кар’єрного розвитку «Stud-Point».

Вл. інф.

Дні відкритих дверей

дні відкритих дверей1

Адреса: 01601 м. Київ вул. Пирогова 9, кім 133.
Приймальна комісія працює:
Понеділок-п'ятниця
З 9:00 до 17:00, з 13:00 до 14:00 обідня перерва
Телефони для довідок: (044) 239-30-17, (044) 235-82-36

Всі права захищено!

Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка ::
Кафедри
Персональні сайти