IMG 20161107 130120У листопаді на факультеті соціально-психологічних наук та управління НПУ відбувся тренінг за програмою Британської Ради «Активні громадяни», партнером якої з жовтня цього року є Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова. Фасілітаторами тренінгу виступили викладачі кафедри соціальної політики кандидат філософських наук Матусевич Тетяна Володимирівна і кандидат наук з державного управління Коновалова Марта Валеріївна.

Активну участь в організації тренінгу приймали студенти факультету соціально-психологічних наук та управління Марія Бордонос, Ірина Данилюк та Анна Сьох.

«Активні громадяни» – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

Проект стартував у 2009 році та реалізується більше ніж у 46 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії.

Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

Тренінг проходив за сприяння Британської Ради, ВГО «Поруч», Центру міжнародного співробітництва та освіти, факультету соціально-психологічних наук та управління та особистої підтримки декана факультету, доктора історичних наук, професора, член-кореспондента НАН України Євтуха Володимира Борисовича та заступника декана, доктора філософських наук, професора Ярошенко Алли Олександрівни.

За результатами тренінгу 75 студентів та викладачів Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова отримали сертифікати від Британської Ради та мають можливість подавати аплікаційні заявки на отримання малого гранту від Британської Ради для реалізації соціального проекту, спрямованого на розвиток університетської громади.

Факультет соціально-психологічних наук та управління

Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова

Події та оголошення

Адреса: 01601 м. Київ вул. Пирогова 9, кім 133.
Приймальна комісія працює:
Понеділок-п'ятниця