IMG 0510У Драгоманівському виші цьогоріч своєрідно і оригінально відзначили День студента. 17 листопада о 14.00 год. в актовій залі центрального корпусу Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова відбулась зустріч ректора з представниками студентського активу вишу та усіма бажаючими студентами, викладачами і співробітниками. Ректор і студентська молодь домовились про відвертий діалог задля досягнення повного консенсусу щодо реального стану справ в університеті, поточних питань та стратегії розвитку вишу.

У вступному слові Віктор Андрущенко звернувся до молоді зауваживши, що це одна з кращих ініціатив студентів щодо відзначення Дня студента, адже саме молодь, перебуваючи в авангарді активної еліти держави, мусить турбуватися про розвиток власної альма матер.

«Я б дуже хотів, що наші з вами зустрічі були набагато частішими і такими ж відвертими, адже спільно ми можемо вирішити будь-які питання і навіть більше планувати стратегію розбудови нашого університету, де б враховувалися побажання не лише старійшин і професури, але й прогресивного студентства, - наголосив Віктор Петрович. – Я зроблю усе можливе для того, аби моє спілкування зі студентами стало більш активним і ефективним. Це стосується усього загалу молоді Драгоманівського вишу і реалізовуватиметься у моїх особистих візитах на факультети».

За словами ректора, драгоманівці самі господарі свого дому і разом за конструктивними розмовами та обговореннями здатні вирішити будь-які складні ситуації, що виникають у його життєдіяльності. Також Віктор Петрович подякував активу Студентської Ради НПУ за небайдужість до долі університету та вболівання за прозорість і відкритість проведення усіх операцій його функціонування.

«Ми – велика родина, що налічує понад 35 тис. осіб студентів, викладачів, співробітників адміністрації, обслуговуючого персоналу. І рішення у цій сім’ї ми приймаємо спільно з Вченою Радою, профспілковими організаціями працівників і студентів та студентським самоврядування, - підкреслив Віктор Петрович. – Я буду лише радий тому, що всі ці організації і весь загал драгоманівців щиро турбуватимуться про дім, в якому ми працюємо і живемо, долучатимуться до вирішення його проблем, повідомлятимуть про негаразди, які можливо не завжди може помітити ректор».

Кілька хвилин для висловлення мав також голова Студентської Ради Лев Левицький, який зазначив, що студентське самоуправління університету має на меті якраз конструктивний діалог з адміністрацією задля покращення функціонування НПУ, поліпшення умов навчання і праці як для студентів так і для викладачів: «Ми щиро любимо свій університет і хочемо аби він був найкращим в Україні».

Далі формат зустрічі передбачав собою діалог у формі запитань-відповідей. Біля відкритого мікрофона вишикувалась черга охочих студентів. Запитання стосувалися різних сфер життєдіяльності університету від складностей з кількістю аудиторій для навчання на деяких факультетах, чи відсутність медсестри у гуманітарному корпусі вишу до окреслення термінів заліково-екзаментаційної сесії в цьому навчальному семестрі.

Дві з половиною години розмови не вичерпали списку усіх бажаючих, то ж було домовлено про продовження спілкування у електронному форматі через особисту пошту ректора.

Події та оголошення

Адреса: 01601 м. Київ вул. Пирогова 9, кім 133.
Приймальна комісія працює:
Понеділок-п'ятниця