86754523 червня 2016 року Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова відвідав професор Морітц Гунцінгер. З гостем та Почесним професором НПУ зустрівся очільник університету Віктор Андрущенко та декан факультету соціально-психологічних наук і управління, професор Володимир Євтух. Колеги обговорювали реалізацію нових спільних проектів у сфері освіти.

Зокрема, за словами вчених у 2017 році планується візит Святійшого Патріарха Київського і Всієї Руси-України Філарета до Німеччини. Програма зустрічей організована за сприяння і підтримки пана Гунцінгера. Про це повідомив заступник декана факультету сторичної освіти, професор Ігор Вєтров.

Як зазначив ректор НПУ Віктор Андрущенко, у міжнародному співробітництві Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова розпочинається новий етап, що характеризуватиме собою в першу чергу активний обмін між країнами науковцями, відомими громадськими діячами та, безумовно, молоддю.

Відео буклет

Обери свою спеціальність