86754523 червня 2016 року Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова відвідав професор Морітц Гунцінгер. З гостем та Почесним професором НПУ зустрівся очільник університету Віктор Андрущенко та декан факультету соціально-психологічних наук і управління, професор Володимир Євтух. Колеги обговорювали реалізацію нових спільних проектів у сфері освіти.

Зокрема, за словами вчених у 2017 році планується візит Святійшого Патріарха Київського і Всієї Руси-України Філарета до Німеччини. Програма зустрічей організована за сприяння і підтримки пана Гунцінгера. Про це повідомив заступник декана факультету сторичної освіти, професор Ігор Вєтров.

Як зазначив ректор НПУ Віктор Андрущенко, у міжнародному співробітництві Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова розпочинається новий етап, що характеризуватиме собою в першу чергу активний обмін між країнами науковцями, відомими громадськими діячами та, безумовно, молоддю.

Дні відкритих дверей

дні відкритих дверей1

На сайті Один гість та користувачі відсутні

Адреса: 01601 м. Київ вул. Пирогова 9, кім 133.
Приймальна комісія працює:
Понеділок-п'ятниця
З 9:00 до 17:00, з 13:00 до 14:00 обідня перерва
Телефони для довідок: (044) 239-30-17, (044) 235-82-36

Всі права захищено!

Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка ::
Кафедри
Персональні сайти