Репозитарій НПУ  

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

IMG 875023 червня 2016 року на заключному у цьому навчальному році засіданні Вченої Ради Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова оголосили результати рейтингового оцінювання діяльності факультетів, кафедр та викладачів вишу у 2015/2016 н. р. З рук очільника університету, академіка Віктора Андрущенка переможці отримали цінні відзнаки і нагороди.

За вагомі здобутки в організації навчально-виховного процесу, ефективну наукову та навчально-методичну роботу у номінації «Викладач року» нагороду отримав заслужений діяч науки і техніки України, доктор фізико-математичних наук, професор, декан фізико-математичного факультету Микола Працьовитий.

Друге і третє місце в цій номінації посіли відповідно – професор, завідувач кафедри політичних наук Ольга Бабкіна та професор кафедри культурології Євгенія Більченко.

У номінації «Краща кафедра» абсолютну перемогу здобула кафедра хореографії факультету мистецтв на чолі з Героєм України, народним артистом України, заслуженим діячем мистецтв, академіком Мирославом Вантухом.

Друге та третє місце відповідно вибороли – кафедра культури української мови факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка (завідувач – професор Світлана Шевчук) та кафедра теорії та методики навчання природничо-географічних дисциплін факультету природничо-географічної освіти та екології (завідувач – професор Сергій Кобернік).

«Кращим факультетом» вишу було визнано факультет перепідготовки та підвищення кваліфікації, який очолює заслужений працівник освіти України, доктор біологічних наук, професор Володимир Ісаєнко. Друге місце розділили факультет педагогіки та психології (декан – академік Володимир Бондар) та факультет корекційної педагогіки і психології (декан – академік Віктор Синьов).

Третє місце за результатами рейтингового оцінювання посів факультет історичної освіти на чолі з деканом – професором Олександром Сушком.

До того ж ректор вишу Віктор Андрущенко вручив Подяки колективам, які особливо відзначилися протягом минулого навчального року. Серед таких: факультет іноземної філології (декан – професор Алла Зернецька), факультет соціально-психологічних наук і управління (декан – професор Володимир Євтух), інженерно-педагогічний факультет (в. о. декана Дмитро Кільдеров), факультет магістратури, аспірантури і докторантури (декан – професор Володимир Савельєв), факультет фізичного виховання та спорту (декан – професор Олексій Тимошенко), вечірній факультет (декан – професор Людмила Ширяєва), факультет інформатики (в. о. декана Василь Франчук).

Особливим святом для всього колективу стало відзначення кращих студентів Драгоманівського університету, які стали переможцями, призерами і лауреатами Міжнародних, Всеукраїнських та міжуніверситетських олімпіад, конкурсів, спортивних і мистецьких змагань. Усі вони отримали премії і нагороди вишу.

Проректор з наукової роботи НПУ професор Григорій Торбін оголосив також результати ІІІ щорічного конкурсу «Кращий студент-науковець» Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова (Результати >>>)

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Відео буклет  

   

Обери свою спеціальність  

123123112

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Стратегічні завдання  

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті Один гість та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   
   

Приймальна комісія

Адреса: 01601 м. Київ вул. Пирогова 9, кім 133.
Приймальна комісія працює:
Понеділок-п'ятниця
З 9:00 до 17:00, з 13:00 до 14:00 обідня перерва
Телефони для довідок: (044) 239-30-17, (044) 235-82-36
   

Вхід