05345За підсумками засідання конкурсної комісії ІІІ щорічного конкурсу «Кращий студент-науковець» Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова було сформовано перелік переможців та лауреатів у відповідності до рейтингових показників. У цьому році визначити абсолютного переможця не вдалося, тому перше місце розподілили між собою двоє студентів: Биковський Ярослав Тімурович - 119 балів (фізико-математичний факультет) та Нікіфоров Карен Сергійович - 117,5 балів (факультет філософської освіти і науки).

На мінімальній відстані від переможців розташувалися: Хоменко Глеб Володимирович - 111 балів (факультет філософської освіти і науки) та Міщенко Михайло Григорович - 105,5 (факультет історичної освіти), що дозволило їм посісти другі місця серед найперспективніших студентів-науковців університету.

Третю сходинку зайняли: Волошин Ірина Анатоліївна - 96 балів (факультет корекційної педагогіки та психології), Сухарєва Ірина Анатоліївна - 85 балів (факультет української філології та літературної творчості ім. А. Малишка), Александра Винокурова - 79 балів (факультет мистецтв).

Переможці та призери конкурсу будуть нагороджені ректором на Вченій раді університету 23 червня.

До вашої уваги також перелік лауреатів конкурсу, які незабаром будуть нагороджені на Вчених радах відповідних факультетів.

Мальцева Ірина Юріївна - 59 балів (Факультет корекційної педагогіки та психології)

Денисюк Анастасія Валентинівна - 46 балів (Факультет політології та права)

Банак Роман Данилович - 42 бали (Фізико-математичний факультет)

Шинкарюк Ірина Сергіївна - 40 балів (Факультет мистецтв)

Березанська Катерина Вікторівна - 37 балів (Інженерно-педагогічний факультет)

Костючик Сергій Володимирович - 36 балів (Факультет природничо-географічної освіти та екології).

СНТ імені Г. Волинки

Відео буклет