Morits 1   Почесний доктор філософії та професор у галузі зв’язків з громадськістю та комунікації Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Морітц Гунцінґер (м.Франкфурт-на-Майні, Німеччина) 4 лютого 2017 року на церемонії у соборі Браги був уведений до Королівського ордену Непорочного зачаття Діви Марії Вілла-Вікозської. Відзнака та диплом були вручені Його Королівською Високістю Дуарте Піу, герцогом Браганса і спадкоємцем корони Португалії. Серед гостей церемонії був спадкоємець покійного короля Руанди Юхі VI. Після інвеститури архієпископ Хорхе Ортіга, Предстоятель усього Піренейського півострову, відслужив Святу Месу.

Zdorovya   Пропагування здорового способу життя – один із пріоритетних напрямів роботи зі студентами у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова. Поліпшення фізичної підготовки студентської молоді відбувається у рамках навчального процесу на заняттях фізичної культури та на спортивних змаганнях усіх рівнів – університетських, міських, всеукраїнських, міжнародних.

Діяльність НПУ імені М. П. Драгоманова органічно пов’язана зі спортом у всіх його проявах, популяризуючи здоровий спосіб життя і через навчальний процес, і через різноманітні змагання та інші спортивні заходи. Цьому сприяє і активна діяльність факультету фізичного виховання та спорту і матеріально-технічна забезпеченість нашого спортивного комплексу.

Делегація Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова з 6 по 10 липня 2015 року взяла участь в Міжнародній конференції «Східне партнерство в сфері педагогічних інновацій в інклюзивній освіті» TEMPUS (INOVEST), що відбулась у м. Vadul-lui-Voda, Р. Молдова.

19-21 червня 2015 року в м. Одеса, на базі пілотної школи проекту INOVEST – Одеської приватної гімназії «Мрія» відбувся психолого-педагогічний фестиваль «Школа в житті, життя в школі», в якому взяла участь координатор проекту від НПУ імені М.П, Драгоманова д. соціол.наук, професор О.М.Дікова-Фаворська. Учасникам фестивалю був запропонований дводенний майстер-клас «Педагогічні інновації в інклюзивній освіті».

Відео буклет

Подача електронних заяв