DSC 6251Нещодавно Міністерством освіти і науки України оприлюднено Проект для обговорення "Нова школа. Простір освітніх можливостей", яким завершується майже трьохрічний публічний діалог щодо стратегії модернізації освіти України. З питаннями про суть майбутніх змін, головні напрями розвитку школи та суперечності, з якими може зіткнутись суспільство в контексті реалізації Проекту ми звернулись до ректора Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова — провідного педагогічного університету держави — професора Віктора Андрущенка.

12–14 червня 2014 року у м. Києві відбудеться Міжнародний освітній конгрес. Основна мета заходу − обговорення стратегічних питань розвитку освіти і науки, розширення міжнародного партнерства. Організатори конгресу: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Європейська асоціація організацій позашкільної освіти дітей та молоді (EAICY), Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, НЦ «Мала академія наук України”, Міжнародна асоціація екологів університетів (IAEU), Інститут екології економіки і права, Державний фонд фундаментальних досліджень.

08781459-B1B4-4920-B5A8-E700FB9B8450 mw1024_n_sДуже вдячний Вам за Ваш лист та запрошення. Я його приймаю.

НПУ імені М. П. Драгоманова є маяком в історії української культури; університет має гарну репутацію.

До речі, я схвалюю цю подію у Франкфурті ще саме тому, що існує не так багато можливостей представити Україну в позитивному контексті.

З найкращими побажаннями Дітмар Штюдеманн

Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні у відставці

5467657686У травні 2013 року у Франкфурті-на-Майні (Німеччина) членами Асоціації ректорів педагогічних університетів Європи була прийнята «Педагогічна Конституція Європи». Оригінали документу зберігаються в металевих капсулах в НПУ імені М. П. Драгоманова (Україна) та Університеті Гете (Німеччина). Переглянути текст «Педагогічної Конституції Європи».

logo npu        10-11 жовтня 2012 р. у Національному педагогічному університеті імені Михайла Драгоманова відбудеться Міжнародна наукова конференція «Восьмі юридичні читання. Правові проблеми взаємодії влади і громадянського суспільства», яка присвячена 20-річчю створення Інституту політології та права Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова.

ВКонтакті

Події та оголошення

Адреса: 01601 м. Київ вул. Пирогова 9, кім 133.
Приймальна комісія працює:
Понеділок-п'ятниця