Morits 1   Почесний доктор філософії та професор у галузі зв’язків з громадськістю та комунікації Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Морітц Гунцінґер (м.Франкфурт-на-Майні, Німеччина) 4 лютого 2017 року на церемонії у соборі Браги був уведений до Королівського ордену Непорочного зачаття Діви Марії Вілла-Вікозської. Відзнака та диплом були вручені Його Королівською Високістю Дуарте Піу, герцогом Браганса і спадкоємцем корони Португалії. Серед гостей церемонії був спадкоємець покійного короля Руанди Юхі VI. Після інвеститури архієпископ Хорхе Ортіга, Предстоятель усього Піренейського півострову, відслужив Святу Месу.

Zdorovya   Пропагування здорового способу життя – один із пріоритетних напрямів роботи зі студентами у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова. Поліпшення фізичної підготовки студентської молоді відбувається у рамках навчального процесу на заняттях фізичної культури та на спортивних змаганнях усіх рівнів – університетських, міських, всеукраїнських, міжнародних.

Діяльність НПУ імені М. П. Драгоманова органічно пов’язана зі спортом у всіх його проявах, популяризуючи здоровий спосіб життя і через навчальний процес, і через різноманітні змагання та інші спортивні заходи. Цьому сприяє і активна діяльність факультету фізичного виховання та спорту і матеріально-технічна забезпеченість нашого спортивного комплексу.

-dGRFE-GR-4Є у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова місто дуже молоде і давнє водночас. Цієї зими воно святкує свій 15-річний ювілей. Це народний студентський театр Вавилон. Це кілька поколінь талановитих акторів-початківців, десятки зіграних вистав, сотні неймовірних (бо вони часто таки дійсно неймовірні) персонажів, десятки сотень звичайних і незвичайних людських історій, доль, життів.

unnamedНаціональний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова та корпорація Microsoft підписали договір про реалізацію проекту Microsoft Imagine Academy – міжнародної програми підготовки ІТ-фахівців у навчальних закладах. Більше 60 % професій сьогодні вимагають того чи іншого рівня володіння ІТ. За оцінками експертів, до 2017 року потреба зросте до 80 % у всіх професіях.

DSC 2030Ректор Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, академік Віктор Андрущенко привітав з успішним навчанням студентів-стипендіатів академічних стипендій Президента України, Верховної Ради України, серед яких спудеї різних факультетів вишу.

Події та оголошення

Адреса: 01601 м. Київ вул. Пирогова 9, кім 133.
Приймальна комісія працює:
Понеділок-п'ятниця