big zEzze 1 5       Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова відповідно до ст. 35, 55  Закону України “Про вищу освіту”,  Положення про порядок обрання за конкурсом та прийняття на роботу науково-педагогічних працівників НПУ імені М.П. Драгоманова, п.п. 4.10.4, 4.11.4 Статуту Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова    О Г О Л О Ш У Є    К О Н К У Р С    на заміщення посади декана факультету природничо-географічної освіти та екології.

Термін подання документів – 14 днів  від дня опублікування оголошення (кваліфікаційні вимоги – науковий ступінь,  вчене звання відповідно до профілю факультету, вільне володіння українською мовою та  стаж  науково-педагогічної роботи не менше 5 років)

Перелік документів, які подаються на ім’я ректора університету:

• заява про участь в конкурсі, написана власноруч;
  • особовий листок з обліку кадрів та власноруч  написана автобіографія (для осіб, які не працюють в університеті);
  • копія трудової книжки, засвідчена нотаріально або у відділі кадрів університету (для осіб, які не працюють в університеті;)
  • копія паспорта громадянина  України (с. 1,2,3,10,11) та ідентифікаційного номера (для осіб, які не працюють в університеті);
  • документи, які підтверджують підвищення кваліфікації протягом п’яти останніх років;
  • копії документів про вищу освіту, наукові ступені і вчені звання, (засвідчені нотаріально або у відділі кадрів університету);
  • список опублікованих наукових праць і винаходів, підписаний кандидатом  та вченим секретарем університету, підпис якого засвідчується  печаткою  університету;
  • згоду на обробку персональних даних;
  • звіт про навчально-методичну, виховну, науково-дослідницьку, організаційну та профорієнтаційну роботу за попередній період (для осіб, які працюють в університеті);
  • програму (проект) розвитку факультету;
  • довідку про проходження попереднього психіатричного огляду;
  • довідку про проходження флюорографічного огляду.

Університет житлом не забезпечує.

Документи надсилати на адресу:

08030, м.Київ, вул. Пирогова,  9, канцелярія

Телефон для довідок: 235-30-14.

Умови праці оформляються відповідним контрактом.

Відео буклет

Обери свою спеціальність

Адреса: 01601 м. Київ вул. Пирогова 9, кім 133.
Приймальна комісія працює:
Понеділок-п'ятниця