Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

alt     16-18 травня 2010 р. Національний педагогічний університет імені М.Драгоманова відвідала делегація університету м.Падуа (Італія) у складі професора Маттео Сантіполо - голови комісії по міжнародним зв'язкам Факультету педагогіки університету м.Падуа та професора Анни Рурач - делегату по міжнародному співробітництву з країнами Східної Європи університету м.Падуа.

     Делегацію зустріли ректор НПУ імені М.П. Драгоманова академік В.П. Андрущенко, проректор з міжнародних зв'язків професор В.Г. Лавриненко та директори інститутів, зокрема Інституту іноземної філології та Інститут педагогіки та психології, адже саме за цими напрямами планується в першу чергу налагодити співробітництво між університетами.

 

        Падуанський університет (іт. Università degli Studi di Padova) - один з найстаріших університетів Європи та Італії, відкритий у Падуї в 1222 році. Девіз - Universa universis patavina libertas «Свобода Падуї, загальна і для всіх».

       Другий найстарший університет в світі.

     12 тисяч випускників щороку, 64 відділення: гуманітарних наук і філософії, економіки, освіти, інженерний, юридичний, фізіко-математіческій/естественний, медично-хірургічний, фармацевтичний, сільськогосподарський, психологічний, політологічний, статистичний і ветеринарний. Ректор - Вінченцо Міланезі.

 

alt

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Відео буклет  

   

Реєстрація на ЗНО  

Реєстрація на ЗНО

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Стратегічні завдання  

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 1046 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід