Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Заплив через Дніпро: драгоманівці за здоровий спосіб життя!

Заплив через Дніпро: драгоманівці за здоровий спосіб життя!

16 вересня 2021 року драгоманівці долучилися до корисної та цікавої ініціативи в межах реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» – запливу через річку Дніпро, метою якої було привернути увагу до плавання як одного з корисних видів фізичних навантажень та популяризації здорового способу життя, ініційованої Міністерством освіти і науки України та Громадською організацією «Пліч-о-пліч».

zaplyv 1

zaplyv 2

Спільно з олімпійською чемпіонкою Яною Клочковою  близько сотні студентів НПУ імені М.П. Драгоманова, зокрема факультетів фізичного виховання, спорту і здоров'я, інженерно-педагогічного, історичного та ін., зі своїми заступниками деканів по роботі зі студентами та викладачами (Т. Чернова, О. Мальований, Л. Арефьєва, Т. Поліщук) відзначили день плавання!

Перед запливом порозминалися разом, а потім затято підтримували тих найсміливіших, хто таки наважився перепливти Дніпро.

zaplyv 3

zaplyv 4

zaplyv 5

zaplyv 6

zaplyv 7

zaplyv 8

Драгоманівці завжди підтримують здоровий спосіб життя! І Вам радимо!

Пресслужба університету