Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Випуск студентів факультету педагогіки і психології НПУ імені М.П. Драгоманова

Випуск студентів факультету педагогіки і психології НПУ імені М.П. Драгоманова

13 липня 2021 року в Блакитній залі Центрального корпусу Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова відбулась урочиста церемонія вручення дипломів бакалавра та  магістра випускникам спеціальностей "Середня освіта (Здоров'я людини)", "Дошкільна освіта", "Початкова освіта", "Психологія (Практична психологія)", "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація" факультету педагогіки та психології.

Vupysk FPP zast

Vupysk FPP 1

Vupysk FPP 2

Vupysk FPP 25

Щиро вітаємо вас, дорогі наші випускники, з успішним завершенням навчання та отриманням таких бажаних і довгоочікуваних дипломів.

Переконані, що Україна поповнилась надзвичайними молодими спеціалістами, які допоможуть розвиватися й формуватися як особистість наступним поколінням.

Vupysk FPP 3

Vupysk FPP 4

Сподіваємося, що всі побажання, почуті вами в цей урочистий день зі сцени, від друзів, рідних, знайомих, батьків обов’язково збудуться, а Ви з радістю будете надалі реалізовувати себе як висококваліфікований фахівець тієї спеціальності, яку сьогодні отримали.

Vupysk FPP 5

Vupysk FPP 6

Vupysk FPP 7

Vupysk FPP 8

Vupysk FPP 9

Vupysk FPP 10

Vupysk FPP 11

Vupysk FPP 12

Vupysk FPP 13

Vupysk FPP 14

Vupysk FPP 15

Vupysk FPP 16

Vupysk FPP 17

Vupysk FPP 18

Vupysk FPP 20

Vupysk FPP 21

Vupysk FPP 22

Vupysk FPP 23

Vupysk FPP 24

Нехай у житті Вам щастить, а професія приносить лиш задоволення! Легкої вам дороги! І з гідністю несіть звання випускника Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова!

Пресслужба університету