Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Відбулась завершальна конференція проєкту "Зміни педагогічних факультетів для ХХІ століття" (координатор - Університет Масарика, Чехія)

З вітальним словом до учаснків конференції (а це представники більше 30 університетів України та Чехії ) звернулись Володимир Лавриненко, проректор з міжнародних зв’язків Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та  Денис Свириденко, завідувач кафедри ЮНЕСКО з наукової освіти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

Високий рівень наукових дискусій забезпечили виступи драгоманівців:
   Оксана Ступак, д.пед. наук, доцент, Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова - «Модернізація освітніх курсів інтерактивними онлайн ресурсами для підготовки студентів педагогічних спеціальностей»
   Оксана Струтинська, д.пед. наук., доцент кафедри інформаційних технологій і програмування факультету математики, інформатики та фізики НПУ імені М. П. Драгоманова  -«Дискусійні питання підготовки вчителів в умовах онлайн, дистанційного та змішаного навчання»
   Світлана Бабійчук, к.пед. наук, завідувач «Лабораторії ГІС та дистанційного зондування» МАН України, доцент кафедри ЮНЕСКО з наукової освіти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова  - «Можливості та виклики використання дистанційного зондування та ГІС-технологій у навчальному процесі: український досвід»
   Конференція виявила продуктивні шляхи продовження співпраці університетів України та Чехії, які стануть основої впровадження нових проектів міжнородного співробітництва в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова!