Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Дорогі наші жінки Драгомановської родини!

Дорогі наші жінки Драгомановської родини!

Дорогі наші жінки Драгомановської родини! У ці важкі дні війни вам, як нікому, важко. Ви – матері, дружини, сестри, доньки – хвилюєтеся, молитеся за своїх найрідніших. Ви – берегині роду, охоронниці домашнього вогнища та сімейного затишку. Частина з вас сьогодні стали пліч-о-пліч зі своїми чоловіками боронити рідну землю від російського окупанта.

Вашою величчю духу, мужністю, відвагою  і красою захоплюється і надихається весь світ. Ви уособлення самої України. Такі ж безстрашні, сміливі та непереможні!

Нехай весна, що потихеньку набирає сили, принесе нам завершення війни та перемогу Україні.  А поки бережіть себе та свої родини, дбайте один про одного, підтримуйте рідних та близьких.

Ми з нетерпінням чекаємо, коли врешті зможемо перейти до нашого буденного впорядкованого життя, звичної щоденної роботи в університеті.

Тримаймось разом! До перемоги! Слава Україні! Героям Слава!

vesna u vogni

Ректор Віктор Андрущенко