Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Профорієнтаційна робота з молоддю

Профорієнтаційна робота з молоддю

prof 1    У підніжжя Карпатських гір розкинулось мальовниче село Уторопи Косівського району, що на Івано-Франківщині, де відбулась профорієнтаційна зустріч викладачів кафедри соціальної політики і економіки освіти факультету соціально-економічної освіти та управління НПУ імені М. П. Драгоманова на чолі з А. Ярошенко, керівником Уторопської гімназії М. Ласійчук, учителями та учнями.

Учні гімназії мали нагоду презентувати матеріали музею видатного українського поета-патріота, лауреата Шевченківської премії Тараса Мельничука.

Живе спілкування з професорами та доцентами університету сприяло формуванню позитивного ставлення до ЗВО. Учні з цікавістю розпитували про умови навчання та проживання, особливості студентського життя. Щире, відверте спілкування, висока учнівська зацікавленість дасть поштовх подальшій тісній співпраці університету та гімназії.

prof 2

Факультет соціально-економічної