Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Гімназії НПУ імені М. П. Драгоманова 25 років

Гімназії НПУ імені М. П. Драгоманова 25 років

Gimnazia 25 zast   26 жовтня 2017 року відсвяткувала своє 25-річчя Гімназія Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. У Блакитній залі центрального корпусу зібралися учні, вчителі, батьки та гості. Надзвичайно урочиста атмосфера, схвильовані обличчя вихованців та вчителів гімназії, які готувалися до виступів, квіти, подарунки, привітання стали атрибутикою свята.

Від багатотисячного колективу НПУ імені М.П. Драгоманова ювілярів привітав в.о. ректора університету Віктор Андрущенко. Він звернувся до дітей, зауваживши, що отримані ними знання у школі приведуть їх до вступу у будь-який університет світу, а завдяки тим цінностям, які закладають у них їх вчителі, вони зможуть стати відомими особистостями. Вражений талановитістю учнів, Віктор Петрович висловив вдячність батькам та вчителям за плідну роботу у їх вихованні та розвитку таких творчих особистостей.

Лунали вітання для наших маленьких драгоманівців і з телеекрану – https://www.youtube.com/watch?v=o7KEPxVTojU

А святковий концерт цієї події можна переглянути тут.